Léto s novým číslem

Nové číslo Golf Vacations 48 přichází, aby vám zpříjemnilo letní čas. Začtěte se do 144 stran, desítek článků doprovázených ještě větším počtem fotografií. Jediný golfový časopis o hřištích, cestování a osobnostech je právě tady.

Titul
JIMENEZ

Muž v rovnováze

S přibývajícími léty se Miguel Ángel JIMÉNEZ vyrovnává jako nikdo jiný. Nejvíce úspěchů dosáhl Španěl po čtyřicítce a po půl století života se znovu rozzářil na seniorské tour, kde vítězí, a to včetně turnajů kategorie major. S nezbytným doutníkem a červeným vínem odpověděl exkluzivně na otázky Golf Vacations.

Mexiko

Mexická pětka

U rodilého Kaliforňana, který na západním pobřeží USA strávil podstatnou část svého života, patří Mexiko jak k snům, tak k prožitkům. Obojí se u mě postupem času vyvíjelo a k obojímu patří také golf. Představím vám pět mexických hřišť a destinací z první ruky.

Rvacky

Rváčky

Nacházejí se v různých fázích golfových kariér. Některé teprve sní svůj sen coby amatérské hráčky, jiné už naplno okoušejí tvrdý život profesionálek a jedna – po ukončení studia dokonce na dvou vysokých školách – se teď soustředí na nalezení odpovídajícího civilního povolání mimo golf. Přinášíme fotoportréty osmi českých golfistek.

Litva

Neotřelá Litva

V sílícím trendu, kdy se kombinují výlety za golfem s prohlídkami měst a poznáváním jejich kultury a gastronomie, je dobré zaměřit se na neotřelá místa, jako je třeba Litva. Neobjevená destinace na severovýchodě Evropy u Baltského moře nezklame.

ELS

Ernie Els

Se 191 centimetry výšky impozantní postava, s 71 vítězstvími včetně čtyř turnajů kategorie major působivá kariéra. Člen Světové síně slávy Ernie Els, který má poprvé hrát turnaj na českém hřišti, se ale přes všechny své úspěchy nemůže vyhnout otázce: Co kdyby?

Svycary

Švýcarská cesta

Země uprostřed Evropy s 26 kantony nikdy nepřestane bavit. Ať už cestujete do německy, francouzsky, či italsky mluvící části, Švýcarsko má vždy co nabídnout, včetně 98 hřišť registrovaných u Swiss PGA. Dvě z nich navštívila profesionálka Kateřina Krásová při hře na LET Access Series.

Airforce

Armádě to létá

Pozdě, třicet let po revoluci a dvacet od vstupu do NATO, ale přece nastal čas konečně respektovat armádu a její členy stejně jako na Západě, k němuž patříme. K civilizovaným armádám zase patří golf a toto pouto existuje také v Česku, kde hrají jedni z nejvýše postavených důstojníků. Ne proto, že by museli, ale protože chtějí.

Bechyne

Léto u Petra Voka

Místo jako stvořené pro prázdninové výlety a současně strategický bod, odkud se dá vyjíždět na krátké cesty za lákadly celého kraje. To je jihočeská Bechyně. Její devítijamkové hřiště v romantické oboře je nejstarším v jižních Čechách.

Vostarek

Muž mnoha profesí i zájmů a také oddaný golfista. To je JUDr. Ladislav VOSTÁREK (73). Bývalý textař skupin Katapult, Turbo i OK Band miluje bigbít, auta, jídlo a pití. Jako exprezident Golf Clubu Praha byl u výstavby motolského hřiště i u neúspěšné obnovy devítky v Klánovicích. Je to také advokát, arbitr u mezinárodních rozhodčích soudů a předseda správní rady Nadace Hanuše Goldscheidera, která umožňuje hrát golf i dětem z méně majetných rodin.

Sdílet:
###message