GV Open: Loreta podruhé a opět na jedničku

Druhý turnaj série Golf Vacations Open Tour powered by Sauny Dyntar se stejně jako ten úvodní hrál v Pyšelích. Druhý červencový úterek přinesl poněkud neletní deštivé počasí, kvůli němuž se odpoledne dokonce nakrátko přerušovalo, ale turnaj brzy zdárně pokračoval a dospěl zdárně do cíle.

GV Open Loreta

Na start nastoupilo 40 hráčů – bohužel se opět konala nečekané odhlášení na poslední chvíli v den turnaje… Kdo přijel, nelitoval, protože Loreta Pyšely byla opět přichystána na maximum možného, a stejně tak klapala organizace.

Famózním výkonem se prezentoval vítěz nejvyšší kategorie 0-21: Vladimír Oliva získal 44 bodů za vynikajících 74 ran, jen 2 nad par, a skočil na single handicap 8,9. Gratulujeme, stejně jako dalším vítězům, jimiž byli Lukáš König (21,1-31) a Zdeněk Kunc (31,1-54).

Hole-in-one na jamce číslo 8, kde byla vypsána jako cena sauna společnosti Dyntar v ceně 100 000 korun, nepadla. Nearest to pin na jamce číslo 11 zahrál Jan Molnár a získal voucher do restaurace Ginger a Fred v Tančícím domě. Longest drive na čtrnáctce měli Martina Tichá a Evžen Kramer a za to jim patřily mj. ceny od společnosti IM Golf – Nike.

Příští turnaj GV Open se hraje v úterý 24. července v Mladé Boleslavi. Tam bude současně vrcholit pokus herců Pavla Nečase a Davida Suchařípy obejít sedm osmnáctijamkových hřišť za 24 hodin. Můžete tak nahlédnout na ojedinělý výkon a pak si hned zahrát tam, kde by měl padnout výjimečný rekord.