Golf Vacations Open 2019

Každoroční a letos poměrně dlouhá zima je pomalu, ale jistě u konce a my jsme pro vás opět připravili sérii turnajů Golf Vacations Open 2019.

Foto

Golf Vacations Open 2019

Každoroční a letos poměrně dlouhá zima je pomalu, ale jistě u konce a my jsme pro vás opět připravili sérii turnajů Golf Vacations Open 2019.

Hlavním partnerem bude opět ryze česká společnost Dyntar, která se zabývá výrobou saun, infrasaun a realizací wellness center již přes 25 let. Občerstvení v podobě tyčinek, vod a energetických nápojů tradičně zajistí společnost Nutrend. Nováčkem mezi partnery je Wellness Studio Simony Klufové, které najdete v pražských Nuslích. Budete mít možnost vyzkoušet různé doplňky stravy a výherci se mohou těšit na krásné ceny v podobě kosmetického ošetření či výživové poradenství.

Děkujeme za Vaše zpětné ohlasy, které vždy bereme na vědomí, a proto jsme se rozhodli, i na Vaše přání, letos nabídku turnajů rozšířit. Turnajů Golf Vacations Open je letos naplánováno rovnou 7 a potkáme se na 4 hřištích. Třikrát na naší oblíbené Loretě v Pyšelích, dvakrát na Černém Mostě a zbylé turnaje proběhnou na hřištích v Molitorově a v Poděbradech.

A jelikož se naši hráči neustále zlepšují, věříme, že uvítáte novinku pro letošní rok, a to snížení hracích HCP ve všech soutěžních kategorií. Turnaji Vás vždy provede náš šéfredaktor časopisu Čeněk Lorenc a doprovod mu jako vždy budou dělat naše Bunker Babes.

Níže uvádíme termíny a hřiště:

1)      14.5. Golf Club Molitorov

2)      11.6. Loreta Pyšely

3)      16.7. Golf Resort Black Bridge

4)      30.7. Loreta Pyšely

5)      13.8. Golf Resort Black Bridge

6)      27.8. Loreta Pyšely

7)      18.9. Golf Club Poděbrady

 

Už teď se moc těšíme, až se vypálí první rány.

Sdílet:
###message