Golf Vacations 67

10 000? Ještě ne! Hvězdy roku 2024 Barva úspěchu Grande Garda a mnohem více témat najdete v prvním vydání roku 2024. Nové jarní číslo ode dnešního dne v oběhu.

Titulka

Z obsahu

Nový letopočet 2024 znamená i novou herní sezonu, do níž magazín Golf Vacations vstupuje už se svým 67. vydáním. Nic netrvá věčně, ačkoli spojení Tigera WOODSE s Nike se věčné zdálo. Trvalo 27 let, což v golfu znamená takřka nekonečno. Stejně jako počet 82 vítězství v téměř výhradně červené barvě trik, která Woods nosí vždy na dny finálových kol. Proč nepokračuje spojenectví, lukrativní pro obě strany?

26-27_Rozhovor
26-27_Rozhovor

10 000? Ještě ne!

Profesionálka roku 2023. To je Kristýna NAPOLEAOVÁ díky vítězství na Ladies European Tour, a nejen v očích české PGA, která ji tímto titulem ocenila. Šampionka German Masters místo anket řeší důležitější starosti. Chronické onemocnění, přepadení zloději nebo stále napjatý rozpočet, tak vypadají příslovečné polní trávy, zbývající z pomíjivé světské slávy. Přečtětě si původní rozhovor.

20-21_Hvezdy_2024
20-21_Hvezdy_2024

Hvězdy roku 2024

Nejzajímavější hřiště této sezony? To jsou například nové výtvory v oblastech jako karibská Svatá Lucie, australská Tasmánie, asijská Kambodža a také Bulharsko nebo dokonce Irák, v pořadí už 208. golfová země světa. Podívejte se s námi po celé zeměkouli na místa, kde vyrostla nová hřiště pro SEZONU 2024, a na cestovní tipy ze světových destinací.

48-49_Tiger
48-49_Tiger

Barva úspěchu

Nic netrvá věčně, ačkoli spojení Tigera WOODSE s Nike se věčné zdálo. Trvalo 27 let, což v golfu znamená takřka nekonečno. Stejně jako počet 82 vítězství v téměř výhradně červené barvě trik, která Woods nosí vždy na dny finálových kol. Proč nepokračuje spojenectví, lukrativní pro obě strany? Proč se Tiger vzdal i svého loga TW? A proč nevznikla doživotní smlouva podobná té, jakou má s Nike basketbalový fenomén Michael Jordan?

68-69_Ruzicka
68-69_Ruzicka

Budíček u hřiště

Jeden z nejlepších útočníků českého hokeje patří i mezi nejúspěšnější golfisty od ledu. Martin RŮŽIČKA nakukoval před letošním mistrovstvím světa opět do národního týmu. Při setkání s Golf Vacations ještě kanonýr Třince nevěděl, kdy mu skončí hokejová sezona, ale jednu jistotu měl. Jakmile odloží brusle, vrátí se do svého domu u hřiště v Royal Beroun Golf Clubu a začne mu sezona na trávě.

40-41_Mauricius
40-41_Mauricius

Nirvána na Mauriciu

Jen málo míst dokáže golfistům zamotat hlavu tak jako MAURICIUS. Ostrovní stát v Indickém oceánu nabízí jedenáct špičkových osmnáctek. Zahrajete si tu podél tropických zátok, v horách, ve stínu palem i na 180 let starém hřišti. A od loňského roku taky na linksu. Resort Heritage na divokém jižním pobřeží má už 45 jamek. K atraktivní osmnáctce Le Château přibyl čistokrevný links La Réserve Golf Links.

34-35_Florida
34-35_Florida

Život po tour na Floridě

Studovala na Floridě a pět let hrála druhou americkou profesionální sérii, než se profesně vydala mimo golf. Karolína VLČKOVÁ, trojnásobná mistryně Česka, žije v Tampě, pracuje ve finančnictví a nedávno si přidala druhé příjmení Dunn. „Už jsme se vzali s manželem tady v Americe a těším se na opakování. V létě totiž přijedeme do Česka, abychom tam měli pořádný svatební obřad a hostinu,“ říká spokojená golfistka.

76-77_Garda
76-77_Garda

Grande Garda

Největší italské jezero (Lago di) GARDA je patrně nám nejbližším místem, kde již od jara lze hrát na perfektních površích a při příjemných teplotách. Gardské jezero má totiž unikátní mikroklima, díky němuž je zde tepleji než v okolních oblastech Itálie. V podstatě tu panuje středomořské počasí. Hrát se dá de facto celoročně, přičemž hlavní sezona startuje v březnu a končí začátkem listopadu. Vydejte se s námi na jih Evropy.

Zasílání magazínu ZDARMA

Ještě nedostáváte svůj výtisk? Napište si o jeho zasílání zdarma a to přímo až k vám domů. Najdete tak aktuální vydání vždy ve své schránce.

Sdílet:
###message