Gastronomii v Oaks Prague zajistí La Collezione Riccarda Lucqueho

Oaks Prague, prémiový developerský projekt v Nebřenicích, který rychle roste na jih od Prahy, uzavřel exkluzivní spolupráci se špičkovým dodavatelem gastro služeb. Deli Bistro na nově vznikajícím náměstí a restauraci v golfové klubovně PGA National Czech Republic bude provozovat známá italská síť restaurací pod značkou La Collezione.

La_Bottega_Oaks_Deli_Bistro3

„Jsme velice rádi, že jsme se domluvili na spolupráci právě se sítí Riccarda Lucqueho, který patří v ČR mezi absolutní gastronomickou špičku. Jeho tým zajistí kompletní služby ve dvou nově pojmenovaných restauracích: La Finestra Oaks Golf Club a La Bottega Oaks Deli Bistro. Milovníkům té nejlepší gastronomie určitě značky a restaurace La Finestra i La Bottega s jejich vybranou kuchyní a servisem není třeba představovat,“ říká Jan Zemánek, CEO a předseda představenstva společnosti Arendon, která je developerem projektu a dodává: „La Bottega Oaks Deli Bistro je situováno na nově vznikajícím náměstí v centrální části projektu, La Finestra Oaks Golf Club pak do budovy zámku, kde právě finišuje rekonstrukce a vybavování interiéru.“

La Bottega Oaks Deli Bistro přichází s konceptem prémiového bistra a obchodu s prvotřídními italskými produkty a surovinami. Denně zde bude k dostání čerstvé pečivo, domácí dezerty, čerstvá pasta, italská pinsa romana, výběr italských sýrů, salámů, delikates a široká nabídka italských vín. Návštěvníci se mohou těšit na pravou italskou kuchyni, založenou na čerstvosti a kvalitě. Z a la carte menu si vybere každý, od snídaně přes oběd až po večeři. V letních měsících si lze vychutnat italskou pohodu na terase, barbecue či víkendové brunche.

 

La Finestra Oaks Golf Club, jako mladší sestra italské restaurace La Finestra in Cucina, nabídne vše, co hosté milují právě v La Finestře. Prvotřídní ingredience a autentickou italskou kuchyni od antipasti, přes pastu, italské risotto, vyhlášené steaky i speciality z ryb, mořských plodů a masa. Menu doplní bohatá nabídka naturálních italských vín, která podtrhne celkový zážitek. Kromě a la carte menu se hosté mohou těšit i na sezónní menu, ať už to chřestové či lanýžové. Restaurace nabídne snídaně, obědy, večeře i občerstvení na golfové hřiště – sendviče i drobné snacky, které si lze vychutnat na baru ke skleničce vína či italskému aperitivu.

O Oaks Prague

Oaks Prague představuje nový koncept prémiového rezidenčního bydlení v České republice. Budoucí obyvatelé se mohou těšit na kvalitní životní styl obklopený krásnou přírodou, moderní architekturou a špičkovými technologiemi. Oaks Prague nabízí 480 bytových jednotek – apartmánů, řadových domů a jedinečných vil. Každá nemovitost zároveň poskytuje krásné výhledy, klid i potřebné soukromí. Bytové a rodinné domy jsou navrhovány v úzké spolupráci se světoznámými architekty, jako jsou McGarry-Moon, Chapman Taylor, JTP Architects a Vivian Lee od Meier Partners. Více informací ze světa Oaks Prague najdete na www.oaksprague.cz.

 

O PGA National Czech Republic

PGA National Czech Republic představuje golfové hřiště té nejvyšší kvality, kterému se nevyrovná žádné jiné v regionu. Je součástí developerského projektu Oaks Prague, nabízejícího prémiové bydlení zasazené do nádherné středočeské krajiny jihovýchodně od Prahy, o celkové rozloze 140 hektarů. Autorem je světoznámý architekt golfových hřišť Kyle Phillips, který projektoval hřiště na všech kontinentech, včetně 4 ze 100 nejlepších hřišť světa. PGA National Czech Republic je průkopníkem v oblasti udržitelného golfového designu a je provozováno přední světovou golfovou asociací Troon. Kompletní 18jamkové hřiště bylo otevřeno v létě 2020. Více informací o PGA National Czech Republic najdete na www.oakspga.cz

 

La Collezione

La Collezione, síť italských restaurací zakladatele Riccarda Lucqueho a spolumajitele Ondřeje Rákosníka, jedna velká italská rodina, do níž patří restaurace Aromi, La Finestra in Cucina, Amano, čtyři bistra La Bottega (La Bottega Bistroteka, La Bottega di Finestra, La Bottega Gastronomica, La Bottega Linka), škola vaření Laboratorio a e-shop s prvotřídními potravinami EBottega.cz. To, co v La Collezione vytváříme, děláme s vášní nám vlastní a se společným cílem, kterým je spokojený host. Značka La Collezione je symbolem kvality a toho nejlepšího z Itálie. Naší misí je od roku 2005 přinášet jedinečný zážitek z autentické italské kuchyně. 

La_Finestra_Oaks_Golf_Club3
La_Finestra_Oaks_Golf_Club3

Restaurace La Finestra in Cucina

Druhá italská restaurace šéfkuchaře Riccarda Lucqueho, která otevřela dveře svým hostům v roce 2009 jen několik stovek metrů od Staroměstského náměstí. La Finestra in Cucina je fine diningová italská restaurace specializující se na přípravu stařených mas pocházejících z vybraných chovů, biofarem z Itálie, Španělska a USA. Její vinný sklep ukrývá širokou nabídku italských naturální vín, jednu z největších sbírek v České republice, která podtrhují celý zážitek z autentické italské kuchyně.

 

La_Bottega_Oaks_Deli_Bistro3
La_Bottega_Oaks_Deli_Bistro3

Bistra La Bottega

La Bottega je koncept prémiového italského bistra a obchodu s prvotřídními italskými produkty a surovinami. Bistra La Bottega přináší na stůl tradiční italskou kuchyni od skvělé snídaně, přes oběd, italské aperitivo až po večeři zakončenou dezertem. V uvolněné atmosféře si vychutnáte pravou Itálii, ať už si vyberte z a la carte menu či specialit z čerstvých druhů ryb, mořských plodů a masa. V Praze najdete čtyři pobočky bister La Bottega – La Bottega Bistroteka, La Bottega di Finestra, La Bottega Gastronomica a La Bottega Linka. Všechna bistra jsou ve svém nitru stejná, a přesto je každé z nich unikátní a osobité.

 

Fotogalerie

Sdílet:
###message