Soutěž o pobyt v hotelu Hvězda: Imperial Ensana Health Spa Hotel

Soutěž o dvě noci pro dvě osoby s polopenzí a wellness v hotelu Hvězda: Imperial Ensana Health Spa Hotel.

04_Hvezda zima 02

S jubilejním vydáním magazínu přinášíme pro naše čtenáře krásnou soutěž o lázeňský pobyt v hotelu Imperial Ensana Health Spa Hotel Hvězda

Součástí jsou dvě noci pro dvě osoby s polopenzí a wellness. 

 

Lázeňský resort Hvězda je rozsáhlý. Zahrnuje nejen hotel Hvězda, ale také Imperial a Neapol. Najdete v něm velké balneocentrum s bohatou paletou léčebných a wellness služeb včetně největšího bazénu v rámci známé skupiny hotelů společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně.

Celý „hvězdný“ resort se může pochlubit až 237 pokoji kategorie Komfort, Superior, Superior Plus, Junior Suite, Suite a apartmá. Nově jsou tu však dostupné také zrekonstruované pokoje PREMIUM . Renovované pokoje jsou zvláště vhodné pro alergické osoby a jsou velmi komfortně vybaveny. Nechybí televize, telefon, Wifi internet, USB, minibar, rychlovarný set na kávu a čaj, sejf, fén, župan, froté pantofle, žehlící set. V pokojích PREMIUM směrovaných na jih je navíc k dispozici klimatizace.

Díky těmto pokojům je rozsáhlá škála kvalitního ubytování v Imperial Ensana Health Spa Hotel **** Superior schopna uspokojit i v roce 2020 ty nejnáročnější zájemce o pobyt v Mariánských Lázních.

Více najdete na: www.ensanahotels.com

Soutěž o pobyt v hotelu Hvězda: Imperial Ensana Health Spa Hotel

Soutěžní otázka:
Jak daleko se nachází Imperial Ensana Health Spa Hotel Hvězda od hřiště Royal Golf Club Mariánské Lázně?
a) 2,5 km
b) 5,5 km
c) 10 km

Soutěžit můžete do 10. března 2020.
Každý čtenář může soutěžit pouze jednou.
Vylosován bude jeden výherce, který bude kontaktován redakcí.

Fotogalerie

Tip redakce

Lázeňský hotel Hvězda je ukázkovým příkladem lázeňské architektury v centru lázeňské čtvrti v okolí Goethova náměstí. Navíc patří k nejlepším lázeňským hotelům ve městě. Nenuceně se v něm snoubí historicky krásný exteriér s moderním komfortem a kvalitou služeb luxusního hotelu.

Tento Ensana Premium hotel se skládá z několika vzájemně propojených budov a nabízí luxusní 4* Superior služby a osvěžující provedení interiérů, kde se dovedně snoubí historické dědictví s moderními prvky. Je to patrné zejména na 79 nových luxusních pokojích nebo velkolepém nádvoří s panoramatickými výtahy.

Lázeňský hotel Hvězda je přímo propojen vyhřívanou chodbou s lázeňskými hotely Centrální Lázně and Nové Lázně aby hosté mohli pohodlně využít bezplatného přístupu do moderního Premier Fitness centra nebo komplexu římských lázní. Stejně tak to platí i pro nabídku konferenčních prostor – naši hosté mohou využít nedaleké konferenční centrum s pěti konferenčními sály.

Centrum města i zimní sjezdovka jsou v blízkosti, coby kamenem dohodil, a slavná lázeňská kolonáda ještě blíž.

Zde si můžete prohlédnout speciální balíčky : balíčky

Sdílet:
###message