Soutěž o pobyt v hotelu Hvězda: Imperial Ensana Health Spa Hotel

Soutěž o dvě noci pro dvě osoby s polopenzí a wellness v hotelu Hvězda: Imperial Ensana Health Spa Hotel.

04_Hvezda zima 02

S jubilejním vydáním magazínu přinášíme pro naše čtenáře krásnou soutěž o lázeňský pobyt v hotelu Imperial Ensana Health Spa Hotel Hvězda

Součástí jsou dvě noci pro dvě osoby s polopenzí a wellness. 

 

Lázeňský resort Hvězda je rozsáhlý. Zahrnuje nejen hotel Hvězda, ale také Imperial a Neapol. Najdete v něm velké balneocentrum s bohatou paletou léčebných a wellness služeb včetně největšího bazénu v rámci známé skupiny hotelů společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně.

Celý „hvězdný“ resort se může pochlubit až 237 pokoji kategorie Komfort, Superior, Superior Plus, Junior Suite, Suite a apartmá. Nově jsou tu však dostupné také zrekonstruované pokoje PREMIUM . Renovované pokoje jsou zvláště vhodné pro alergické osoby a jsou velmi komfortně vybaveny. Nechybí televize, telefon, Wifi internet, USB, minibar, rychlovarný set na kávu a čaj, sejf, fén, župan, froté pantofle, žehlící set. V pokojích PREMIUM směrovaných na jih je navíc k dispozici klimatizace.

Díky těmto pokojům je rozsáhlá škála kvalitního ubytování v Imperial Ensana Health Spa Hotel **** Superior schopna uspokojit i v roce 2020 ty nejnáročnější zájemce o pobyt v Mariánských Lázních.

Více najdete na: www.ensanahotels.com

Ukončení soutěže

piseme
piseme

Děkujeme za váš zájem, soutěžích byla ukončena.

Zkuste své štěstí příště.

Fotogalerie

Tip redakce

Lázeňský hotel Hvězda je ukázkovým příkladem lázeňské architektury v centru lázeňské čtvrti v okolí Goethova náměstí. Navíc patří k nejlepším lázeňským hotelům ve městě. Nenuceně se v něm snoubí historicky krásný exteriér s moderním komfortem a kvalitou služeb luxusního hotelu.

Tento Ensana Premium hotel se skládá z několika vzájemně propojených budov a nabízí luxusní 4* Superior služby a osvěžující provedení interiérů, kde se dovedně snoubí historické dědictví s moderními prvky. Je to patrné zejména na 79 nových luxusních pokojích nebo velkolepém nádvoří s panoramatickými výtahy.

Lázeňský hotel Hvězda je přímo propojen vyhřívanou chodbou s lázeňskými hotely Centrální Lázně and Nové Lázně aby hosté mohli pohodlně využít bezplatného přístupu do moderního Premier Fitness centra nebo komplexu římských lázní. Stejně tak to platí i pro nabídku konferenčních prostor – naši hosté mohou využít nedaleké konferenční centrum s pěti konferenčními sály.

Centrum města i zimní sjezdovka jsou v blízkosti, coby kamenem dohodil, a slavná lázeňská kolonáda ještě blíž.

Zde si můžete prohlédnout speciální balíčky : balíčky

Sdílet:
###message