Fitting DAY a Klubový turnaj v Cihelnách

Nenechte si ujít hned dvě květnové akce v Cihelnách.

golf-gal-5
banner_turnaj CGF_cihelny_cruise
banner_turnaj CGF_cihelny_cruise

KLUBOVÝ OPEN TURNAJ

2. Klubový OPEN turnaj Golf & Spa Resort Cihelny Karlovy Vary se odehraje v neděli, 27. května 2018.


2. Klubový OPEN turnaj Golf & Spa Resort Cihelny Karlovy Vary, opět ve spolupráci s firmou all4GOLF, ale tentokrát v japonském stylu se značkami holí Mizuno a Srixon, ale také nabroušenými automobily Subaru sokolovské firmy Algon Plus Auto a.s. a stylovým cateringem Země vycházejícího Slunce po hře, je připraven na neděli 27.května 2018.

Těšit se můžete také ukázku bojového umění „iaidó“ mistra japonského meče Vladimíra Hotovce s mečem katana, na věcné ceny obou japonských značek ...holí, víno Saké nebo malé stylové ranní občerstvení. Uvidíme, jak vám to půjde s hůlkami na hřišti i při obědě … Nedělnímu turnaji bude předcházet sobotní FITTING all4GOLF holí MIZUNO a SRIXON na Driving Range.


Těšíme se na Vaší účast Tým Golf & Spa Resort Cihelny Karlovy Vary a all4GOLF.

banner_fitting_cihelny
banner_fitting_cihelny

FITTING DAY ve spolupráci s all4GOLF

Den před druhým klubovým turnajem, na sobotu 26.května, je ve spolupráci s firmou all4GOLF připraven FITTING DAY.

Den před druhým klubovým turnajem, na sobotu 26.května, je ve spolupráci s firmou all4GOLF připraven FITTING DAY :-) věnovaný japonským značkám MIZUNO a SRIXON. Od 10 do 19 hodin bude na Driving Range připravena unikátní měřící technika MIZUNO a radar FlightScope, kompletní řady holí obou značek a fittér firmy all4GOLF.

Základem fittingu bude přesné stanovení nejdůležitějšího parametru golfových holí – hmotnosti shaftu! Zkušenosti all4GOLF říkají, že 85% hráček a hráčů nemá správné shafty a jejich hole nefungují, jak mají. Přijďte se přesvědčit, že all4GOLF udělá vše, pro Váš lepší golf! Fitting trvá zhruba 60 minut, proto si svůj čas rezervujte předem na tel. 733 710 036/Milan Hrouda. Svoje hole si vezměte s sebou!

Váš tým all4GOLF a Golf & Spa Resort Cihelny Karlovy Vary.

Sdílet:
###message