Hluboká Invest Cup

Sobotní turnaj na Hluboké

2923

V sobotu 20. 10. 2018 se v Golf Resortu Hluboká konal tradiční golfový turnaj společnosti Hluboká Invest, a.s. Turnaje se zúčastnilo kolem 80 hráčů, kteří si nechtěli nechat ujít speciální atmosféru turnaje a mnoho hodnotných cen. Pro každého byl připraven welcome drink v podobě Prosecca. Při akreditaci každý hráč obdržel voucher na 1 vstup pro 2 osoby na speciální trénink BodyBody České Budějovice, kde cvičíte ve speciálním úboru a každá svalová reakce je navíc podporována elektrickým impulzem, to si hráči po skončení turnaje dokonce mohli vyzkoušet na vlastní kůži. Hráči mohli využít i speciálního LED svítícího lounge koutu, který na turnaj dodala společnost Italský Interiér, sídlící též v Českých Budějovicích. Kolekce nábytku jsou založené na jednoduchosti, funkčním využití tvaru, odlehčeném materiálu a široké nabídce využití do jakéhokoliv prostředí. Zahájení turnaje se ujal ředitel resortu Bc. Antonín Loužek. Turnaj byl odstartován v 10:30 hodin sirénou.  Během turnaje bylo připraveno občerstvení na jamce č. 1 a 10, zároveň jezdila tzv. „nápojová ambulance“ v podobě milých hostesek, které rozvážely alkoholické i nealkoholické nápoje. Hráči začali docházet kolem čtvrté hodiny, kdy byl již připraven raut plný španělských specialit od šéfkuchaře Jesuse Comina Ramira. Hlavním partnerem turnaje byla společnost CZAG s.r.o., zážitková agentura, která provozuje Apartmány Bed&Bike Prachatice ****, dodala voucher v podobě pobytu v těchto luxusních apartmánech pro 2 osoby, včetně zapůjčení špičkových elektrokol Trek nebo Cannondale. Partneři turnaje byli již zmíněný BodyBody, Italský Interiér, Divadlo Pikl (3x poukaz na divadelní představení pro 2 osoby), Minipivovar Kněžínek (dárkové láhve piva Kněžínek 11°), Pilsner Urquell (dárkové plechovky), Kooperativa, Mr. Bead, Nutrend, McDonald’s, AL-KO, Playboy. Speciální cenu do turnaje také dodal náš čestný člen Daniel Landa, který daroval 10 vstupenek na jeho koncert 2.11.2018 v ČB. Speciální cenu za Hole in One do cen věnoval Golf Geum Technology, soutěžilo se o luxusní vozík s bagem Decolt Grand. Vyhlášení výsledků proběhlo pod vedením pana Antonína Loužka a speciálního hosta turnaje – Jakuba Koháka, který turnaj obohatil svým osobitým projevem.

Absolutním vítězem po součtu netto a brutto bodů se stal Vladimír Škoda. V kategorii 0 – 14 zvítězil Jan Ťupa, v kategorii 14,1 – 24,0 zaujal první místo Michal Šimeček a v kategorii 24,1 – 54 se těšila z prvního místa Darina Berková.

Věříme, že si tento podzimní turnaj všichni užili a těšíme se na viděnou např. 27. 10. na turnaji Zvěřinové a rybí hody, či 3. 11. na přátelském turnaji Maršálská Cross Country.