Dorazila zima do Hořehled

Letos se můžete těšit na o 4 km delší stopu!

Zima z Hořehled

Golfové hřiště zasypal sníh, sud na otužování zamrzl, pes odmítá chodit ven a na hořehledské návsi jsme rozsvítili stromeček. Jasné signály k tomu, abychom začali péct cukroví, zkontrolovali příruční hasičák a promysleli, v jakém pořadí (ne)chceme vidět své příbuzné. A samozřejmě - sehnali dárky.

My jsme se přes léto postarali o to, abychom z prehistorického posílání peněz převodem na účet a tisknutí voucherů a zasílání poštou, posunuli do 21. století. Máme plněautomatický eshop, kde ihned po platbě kartou dostanete voucher do emailu. Všechny poukazy mají platnost do konce roku 2022!

Snažili jsme se i letos vymyslet dárky, které u nás běžně neseženete. Aby byli něčím zajímavé a mohli jste tak potěšit sebe nebo své blízké a být tak trošku pyšní na to, co dáváte - kus poctivé hořehledské radosti!

Mimo jiné tak mezi dárky objevíte možnost praktického pravidlového vzdělání a to i s pořádným dlabancem na závěr. Manželky tolerující vaše golfové výlety dozajista potěší možnost protáhnout své tělo na šťavnatém měkkoučkém trávniku při lekcích jógy. A dárek, za který byly Hořehledy oceněny Velkou cenou cestovního ruchu - romantická večeře při západu slunce přímo na golfovém hřišti, které máte jen pro sebe. Dárek, který jinde v republice neseženete! Přespolní dozajista potěší intenzivní dvoudenní golfový balíček.

Budeme nadmíru potěšeni, pokud se pod vaším stromkem některý z našich dárku objeví.

Běžkařská stopa

Stroj je ready a čekáme jen na pořádnou sněhovou přikrývku. Jakmile počasí dovolí, budeme vás informovat! Se Spáleným Poříčím jsme vyjednali možnost protažení stopy i po cyklostezce mířící do Brd, takže bude stopa o další 4 km delší!

Silvestrovský odpal

Počítáme se vším, detaily zde. Budeme moc rádi, když se opět potkáme. A samozřejmě zveme i letošní novočleny, kteří prozatím neměli tu možnost toto netradiční setkání zažít.

Zdroj: Martin Kopčák, PilsnerGolf Resort Hořehledy

Sdílet:
###message