CGL 2021 Připravena ke startu!

Již tento pátek, 21.5.2021 startuje první hra v rámci úspěšné série turnajů Corporate Golf League.

CGL

Již tento pátek startuje první ze čtyř turnajů oblíbené korporátní série Corporate Golf League 2021. 

Velkou změnou letošního ročníku je Generální partner tour, kterým se pro letošek stala společnost Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group 

Turnaj odstartujeme startem v 09:45. Jak jistě víte, vzhledem k vládním opatřením (aktuální opatření zde) bude první z turnajů lehce netradiční, avšak doufáme, že pro vás v maximálním komfortu. Dovolujeme si Vás upozornit, že vnitřní prostory vč. šaten a sprch jsou uzavřeny, přístup na toaletu je samozřejmě povolen. Občerstvení je zajištěno po celý den, k dispozici vám bude také Driving Range a těšíme se na Vás s našimi Bunker Babes.

 

O Generálním partnerovi:

univerzální pojišťovna, která nabízí svým klientům moderní inovativní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Na českém pojistném trhu působí od roku 1995. Od roku 2005 je ČPP součástí skupiny Vienna Insurance Group. Získala titul a 1. místo v kategorii Klientsky nejpřívětivější životní pojišťovna 2020, 2. místo v kategorii Nejlepší neživotní pojišťovna 2020 a 3. místo v kategorii Klientsky nejpřívětivější neživotní pojišťovna 2020.

Vizuál CGL2021
Vizuál CGL2021
Sdílet:
###message