Golf Vacations Open

CGL 2017 Kacov-252

Golf Vacations Open

18jamkové turnaje pro čtenáře Golf Vacations

dyntar_logotyp-claim_red
dyntar_logotyp-claim_red

Rok 2018 odstartuje již čtvrtý ročník velice oblíbených turnajů s magazínem GV a to Golf Vacations OPEN TOUR. Hlavním partnerem se stala opět společnost Sauny Dyntar.

Jako v předchozích letech Vás bude turnaji provázet šéfredaktor našeho magazínu Čeněk Lorenc společně s našimi Bunker Babes. Turnaje se odehrají na již tradičních dvou hřištích nedaleko Prahy a to Loreta Golf Clubu Pyšely a Golf Mladá Boleslav.


Hlavním partnerem je i letošní rok společnost Sauny Dyntar, která je ryze českou společností. Zabývá se výrobou saun, infrasaun nebo realizace wellness center a tyto služby nabízí zákazníkům již přes 25 let. www.dyntar.cz

 

GV Turnaje

p194pifbr611ebm12fshpc495tn
p194pifbr611ebm12fshpc495tn

Loreta Golf Club Pyšely

Jen pár minut od Prahy se nachází jedno z nejkrásnějších a námi oblíbených hřišť - Loreta Pyšely.

Hřiště bylo otevřeno v červnu 2013. Během své první sezóny se dostalo do velmi dobré kondice. Hřiště se nachází 25 kilometrů od Prahy po dálnici D1 a ve středně hustém provozu vám cesta z centra Prahy nezabere více než 35 minut. Za necelou třičtvrtěhodinu se tak ocitnete v krásné přírodě, na hřišti, které zde působí zcela přirozeně.

 

MB20
MB20

Golf Mladá Boleslav

Pouhou půlhodinku od Prahy se nachází báječné hřiště se skvělým zázemím - Golf Mladá Boleslav.

Golf Mladá Boleslav se nachází pouhých 45km od Prahy a nabízí kvalitní zázemí pro hru jak na mistrovském osmnáctijamkovém hřišti Sand Martins Holes, tak i pro trénink na plně osvětlených cvičných plochách, včetně unikátní osvětlené devítijamkové akademie.

Sdílet:
###message