Mladá Boleslav uprostřed léta

Třetí turnaj otevřené série Golf Vacations Open Tour powered by Sauny Dyntar se pro čtenáře magazínu odehrál v Mladé Boleslavi.

GV Open MB
Mladá Boleslav
Mladá Boleslav

Třetí turnaj otevřené série Golf Vacations Open Tour powered by Sauny Dyntar se pro čtenáře magazínu odehrál v Mladé Boleslavi. Krásné osmnáctijamkové hřiště jsme v rámci tour letos navštívili poprvé. A bylo o co a kde hrát, navíc v zajímavé atmosféře.

Hodinu před startem našeho turnaje totiž vyšli na hřiště herci Pavel Nečas a David Suchařípa, vstříc své poslední ze sedmi osmnáctek, které chtěli obejít na 24 hodin. A rekordní pokus Golf Circusu se nakonec povedl: přesně sedm minut před polednem, v celkovém čase 23:53.

Třicítka startujících na GV Open Tour se mezitím vyrovnávala s náročnými podmínkami. Předposlední červencové úterý bylo velmi horké, v Boleslavi nefoukal vítr a pokud šli hráči rovně po fairwayích. neměli se ani kde schovat před sluncem.

Náročnost byla vyvážena kvalitním hřištěm, které se ukázalo v plné své kráse. navíc s perfektně připravenými greeny, což v těchto podmínkách jistě nebylo snadné zařídit. Kdo přišel na turnaj v zeleném, dostal malý dárek. Občerstvení zajistily produkty společnosti Nutrend a také lahůdky z Momo Café.

Příští turnaj GV Open Tour powered by Sauny Dyntar se uskuteční v úterý 21. srpna v Pyšelích na Loretě. 

Výsledky z Mladé Boleslavi

Zasílání magazínu ZDARMA

Sdílet:
###message