Corporate Golf League 2017

Společnost Resort Media, s.r.o. v roce 2017 pod záštitou magazínu Golf Vacations pořádala již 10. ročník série turnajů a přímo 3. ročník Corporate Golf League pro své partnery.

CGL 2017 Beroun-4

Společnost Resort Media, s.r.o. v roce 2017 pod záštitou magazínu Golf Vacations pořádal již 10. ročník série turnajů a přímo 3. ročník Corporate Golf League pro své partnery.

CGL 2017 Beroun-2

V konceptu Corporate Golf League se utkají jak jednotlivci, tak společnosti v týmové soutěži. V rámci klasického golfového turnaje se budou kromě obvyklých celkových výsledků počítat navíc body každého člena družstva v dané kategorii a porovnávat s výkony soupeřů.
Každý reprezentant společnosti bude tedy hrát za sebe, ale současně bude reprezentovat v dané kategorii pro soutěž družstev.

V tour se hraje o putovní pohár od společnosti MOSER, na nějž bude vyryto jméno vítězné společnosti. V roce 2015 zvítězila společnost MIELE SYMERSKÝ a v roce 2016 SOLEK Group a sami jsme zvědaví, zdali titul obhájí i letos, příp. kdo se stane vítězem v letošním roce.

Generálním partnerem Corporate Golf League 2017 je společnost Hästens. Dalšími partnery jsou společnosti Basys.net, Centr Group, TUKAS, IM GOLF.CZ  (NIKE), INNEX, Golf Vacations a Chateau st. Havel, kde proběhne závěrečný večírek 15.9.2017 
Partneři hole in one – Hästens, Hodinářství Altman, LOEWE

Ostatní partneři – Auto Průhonice, BWT, Cristal, Pure, Triangl, Solek Group, Titbit, Dancing House, Bose, Samui Spa, Home style, Kotlár, Josko, Nutrend, Golfové cesty, Basys, Lobkowicz, Sonia, Opel, Čokoládovna Maršál, Premier Wines, GroheLive, Amtrade Realty, Golf Club st. Petersburg, Golf Vacations
 
 
Termíny Corporate Golf League 2017
 
Beroun                             18. května 2017
Kácov                               16. června 2017
Loreta Pyšely                    11. srpna 2017
Karlštejn                           15. září 2017

 

Sezona začala v Berouně

Start Corporate Golf League 2017

První ze čtyř turnajů III. ročníku Corporate Golf League 2017 se odehrál ve čtvrtek 18. května v Golf Resortu Beroun. Do soutěže, jejímž generálním partnerem je společnost Hästens a pořadatelem Resort Media – Golf Vacations, nastoupilo 74 hráčů a hráček. Hru na 18 jamek odstartovali systémem cannon.

Do bodování týmové soutěže se započítávají opět výsledky tří nejlepších hráčů ze čtyřčlenného týmu. Prvním dvěma se počítá výsledek stableford netto a třetímu pak stableford brutto. Bodují se tři kategorie handicapů: 0–12, 12,1–24 a 24,1–54. V nich zvítězili Karel Vagner, Jan Vácha a Radek Kotrč.

Znovu se letos hraje o putovní pohár, který vyrobila sklárna Moser. Trofej z ručně foukaného, dekorovaného a bezolovnatého křišťálu je vysoká půl metru. Spolu s ní získá vítězný tým i další věcné ceny, včetně zájezdu do hotelu Cristal v jižním Tyrolsku. Titul obhajuje Solek Group.

Ve vložených soutěžích se v Berouně hrálo o Nearest to pin na jamce číslo 11 (vůz na víkend od Tukas Škoda) a Longest drive na jamce číslo 18 (Nike). Ceny za případné hole-in-one (postel Hästens jamka č. 6, televize Loewe č. 8 a hodinky od hodinářství Altman č. 17) zůstaly nedotčeny.

Hráče ráno vítal drink Cava Codorníu Brut Mediterrania. Občerstvení zajistila na první jamce káva Nespresso, zatímco na devítce proběhla ochutnávka lahůdkových salátů a březové vody od firmy Titbit.

Ceny nejlepším věnovaly a hlavními partnery tour jsou společnosti Hästens (generální partner), Basys, Innex, Centr Group, Tukas, IM Golf (Nike), Golf Vacations a Chateau St. Havel. Poděkování patří i dalším partnerům.

CGL - Beroun

Fotogalerie turnaj CGL Beroun

CGL - Kácov

Zdárný konec na Karlštejně

Třetí ročník, třetí vítěz

Třetí ročník, třetí vítěz! V sérii turnajů Corporate Golf League 2017 se pod patronací vydavatele Resort Media, časopisu Golf Vacations a generálního partnera Hästens utkaly významné společnosti a šampionem 22 týmů byl korunován tým Home Style. Ten vyhrál s 330 body před značkami Hästens a GroheLive Centrum, jež se dělily s 299 body o druhé místo. Loni byl vítězným týmem Solek, předloni Miele Symerský.

S putovním broušeným pohárem Moser a s mnoha věcnými cenami získali šampioni také pobyt v jihotyrolském čtyřhvězdičkovém hotelu Cristal, spojený s golfem na hřišti St. Petersberg.

Poslední ze čtyř turnajů se odehrál v polovině září na Karlštejně. Odsud se hráči rozjeli na slavnostní večer do pražského Chateau St. Havel, kde proběhlo vyhlášení výsledků jak závěrečné soutěže, tak celkového pořadí sezony. A také oslava 10. výročí založení Golf Vacations.

V Chateau St. Havel čekal na hosty raut, nabídka sektů Cava a také vín, ginů a rumů od dovozce Premier Wines. Vyhlášení pod taktovkou moderátora Petra Svěceného byli přítomni Karel Vágner (Hästens) a Bohumil Kabeláč (Resort Media).

Cenami za Nearest to pin byly na Karlštejně vůz na víkend (Tukas) a za Longest drive mužů i žen míče Nike od IM Golf. Občerstvení zajistily Nutrend, Nespresso, Harboe a Premier Wines.

Vedle vítězů turnaje na Karlštejně i celkové tour nepřišli zkrátka ani další účastníci. Během slavnostního večera se losovali výherci voucheru od Samui Spa na thajskou masáž, televize Loewe, hodinek od společnosti Altman (Jaermann & Stübi), ubytování v Chateau St. Havel na 2 noci pro dva se snídaní, 3× kávovar Nespresso, luxusní povlečení Hästens a dárkové kazety piv Lobkowicz.

Závěrečnému turnaji na Karlštejně předcházela tři klání: květnové v Berouně, červnové na Panoramě Kácov a srpnové v Pyšelích. Všechny turnaje se hrály na základní systém stableford, do klasifikace týmů se počítaly výsledky nejlepších hráčů.

Turnaje měly vypsané prémie za eventuální hole-in-one, která ale nepadla. Hrálo se o luxusní postel Hästens, televizi Loewe a také o hodinky Jaermann & Stübi (Altman).

 

Poděkování patří generálnímu partnerovi Corporate Golf League 2015, společnosti Hästens, a hlavním partnerům: Basys.net, Centr Group, Tukas, IM GOLF.CZ (Nike), Innex, Golf Vacations a Chateau St. Havel.

Ostatními partnery byly společnosti Auto Průhonice, BWT, Hotel Cristal, Pure, Triangl, Solek Group, Titbit, Dancing House Hotel, Bose, Samui Spa, Home Style, Kotlár, Josko, Nutrend, Golfové cesty, Basys, Pivovary Lobkowicz, Sonia, Opel, Čokoládovna Maršál, Premier Wines, GroheLive Centrum, Amtrade Realty, Golf Club St. Petersberg a Banka Gutmann.

CGL Karlštejn

Sdílet:
###message