Sezona začala v Berouně

Start Corporate Golf League 2017

CGL 2017 Beroun-9

První ze čtyř turnajů III. ročníku Corporate Golf League 2017 se odehrál ve čtvrtek 18. května v Golf Resortu Beroun. Do soutěže, jejímž generálním partnerem je společnost Hästens a pořadatelem Resort Media – Golf Vacations, nastoupilo 74 hráčů a hráček. Hru na 18 jamek odstartovali systémem cannon.

Do bodování týmové soutěže se započítávají opět výsledky tří nejlepších hráčů ze čtyřčlenného týmu. Prvním dvěma se počítá výsledek stableford netto a třetímu pak stableford brutto. Bodují se tři kategorie handicapů: 0–12, 12,1–24 a 24,1–54. V nich zvítězili Karel Vagner, Jan Vácha a Radek Kotrč.

Znovu se letos hraje o putovní pohár, který vyrobila sklárna Moser. Trofej z ručně foukaného, dekorovaného a bezolovnatého křišťálu je vysoká půl metru. Spolu s ní získá vítězný tým i další věcné ceny, včetně zájezdu do hotelu Cristal v jižním Tyrolsku. Titul obhajuje Solek Group.

Ve vložených soutěžích se v Berouně hrálo o Nearest to pin na jamce číslo 11 (vůz na víkend od Tukas Škoda) a Longest drive na jamce číslo 18 (Nike). Ceny za případné hole-in-one (postel Hästens jamka č. 6, televize Loewe č. 8 a hodinky od hodinářství Altman č. 17) zůstaly nedotčeny.

Hráče ráno vítal drink Cava Codorníu Brut Mediterrania. Občerstvení zajistila na první jamce káva Nespresso, zatímco na devítce proběhla ochutnávka lahůdkových salátů a březové vody od firmy Titbit.

Ceny nejlepším věnovaly a hlavními partnery tour jsou společnosti Hästens (generální partner), Basys, Innex, Centr Group, Tukas, IM Golf (Nike), Golf Vacations a Chateau St. Havel. Poděkování patří i dalším partnerům.

Sdílet:
###message