Corporate Golf League 2016

Corporate Golf League 2016 Beroun-102

Společnost Resort Media, s.r.o. v roce 2016 pod záštitou magazínu Golf Vacations pořádala již 9. ročník série turnajů a přímo 2. ročník Corporate Golf League pro své partnery.

Společnost Resort Media, s.r.o. v roce 2016 pod záštitou magazínu Golf Vacations pořádala již 9. ročník série turnajů a přímo 2. ročník Corporate Golf League pro své partnery.


V konceptu Corporate Golf League se utkali jak jednotlivci, tak společnosti v týmové soutěži. V rámci klasického golfového turnaje se budou kromě obvyklých celkových výsledků počítat navíc body každého člena družstva v dané kategorii a porovnávat s výkony soupeřů.
Každý reprezentant společnosti tedy hrál za sebe, ale současně reprezentoval v dané kategorii soutěž družstev.

V tour se hrálo o putovní pohár od společnosti MOSER, na nějž bylo vyryto jméno vítězné společnosti. V roce 2015 zvítězila společnost MIELE SYMERSKÝ a v roce 2016 společnost SOLEK Group.

Generálním partnerem Corporate Golf League 2016 je společnost Hästens. Dalšími partnery byly společnosti Basys.net, BMW Renocar, Centr Group, IM GOLF.CZ  (NIKE), Moser, Golf Vacations a SOHO restaurant, kde proběhl závěrečný večírek.
Partneři hole in one – Hästens, Hodinářství Bechyně a LOEWE

Ostatní partneři – Auto Průhonice, BWT, Dorint, Česká podnikatelská pojišťovna, Miele Symerský, Opel, Dallmayr, Nutrend, DProg, Seznam.cz, Triangl, Solek Group, Activa, SOHO+, Titbit, Bose, Samui Spa, Premier Wines, Kadeřnictví Kotlár, ERSTE, Golfové cesty, Basys, Black Stork Tatranská LomnicaGolf Vacations
 

Přehled turnajů

Corporate Golf League 2016 Pysely-1
Loreta Pyšely - 12.08.2016
Třetí ze série CGL se odehraje na fantastickém hřišti nedaleko Prahy - Loreta v Pyšelích.
CGL Karlstejn 2016-70
Karlštejn - 17.06.2016
Druhá turnaj ze série se odehraje na královském hřišti na Karlštejně.
Sdílet:
###message