Soutěž o vouchery ProQuip

Exkluzivní soutěž pro čtenáře. Losujeme tři výherce, kteří obdrží voucher na nákup sortimentu ProQuip, jež je preferovaný dodavatel oblečení pro RYDER CUP týmy Evropy i USA přes 30 let.

l-to-r-Lee-Westwood-Captain-Paul-McGinley-and-Rory-McIlroy-photo-Getty-Imagesb (1)

Pro čtenáře Golf Vacations jsme si připravili listopadovou soutěž o tři pouzkázky na vybavení značky ProQuip.
Losujeme tedy tři výherce, každý obdrží poukázu v hodnotě 500,- Kč. Soutěžíme do pátku 22. listopadu 2019. 

 

O značce

ProQuip je prémiovou Skotskou značkou a zároveň světovým leaderem ve výrobě funkčního golfového oblečení do deště a větru.

Preferovaný dodavatel oblečení pro RYDER CUP týmy Evropy i USA přes 30 let – déle než jakýkoliv jiný výrobce golfového oblečení v historii soutěže (celkem 20 týmů od roku 1983).
První produkty byly navrženy na základě pozorování přírody – obtékáním vody kolem kachního peří. Z jednoduchého hydrofilního jevu se ve Skotsku zrodila značka ProQuip, která je díky svým mimořádným funkčním vlastnostem považována za nejodolnější oblečení v golfovém světě.

ProQuip je zavázána dodáváním nejkvalitnějšího profesionálního oblečení a od roku 2014 je značka zastoupena také v ČR a na Slovensku.

Sortiment si můžete prohlédnout zde .

Vlastnosti

Základem výroby jsou exkluzivně vyvinuté látky a inovativní technologie pro hraní za každého počasí s pocitem lehkosti a doživotní garancí nepromokavosti. Unikátně zpracovaná vlna u všech svetrů  zajišťuje odolnost vůči větru i dešti  (nepropustnost vody až 24hodin). Oblečení je velmi prodyšné, odvádí z těla veškerou vlhkost a zároveň stále udržuje optimální tělesnou teplotu, která je důležitá pro maximální komfort během hry. Oděv je velmi jemný, nešustí, nemačká se a hráč si ho může upravit přímo na tělo dle svých potřeb.

Golfové oblečení ProQuip je vhodné pro muže, ženy i juniory. Každý zde nalezne to, co právě potřebuje. Nezáleží na tom, zda jste v golfu nováčkem nebo hrajete na profesionální úrovni. Oblečení je určeno všem golfistům, kteří se chtějí soustředit na hru za každého počasí. V naší nabídce naleznete funkční oblečení do deště, do větru, jedinečné svetry s voděodolnou povrchovou úpravou a polo trika. Všechny oděvy máme k dispozici v různých velikostech, kalhoty jsou navíc v 5 různých délkách nohavic.

proquip

KDE sortiment lze zakoupit 

PROQUIP GOLF
Národních hrdinů 891
190 12 Praha 9
tel: +420 725 556 678
info@proquip.cz
facebook.com/ProQuipCZ

Otevírací doba
Po 14-19h
Út-Pá 10-18h
So 9-17h
Ne 9-16h

Voucher

Voucher
Voucher

Ukončení soutěže

piseme
piseme

Děkujeme za Váš zájem, soutěž byla ukončena.

Sdílet:
###message