Soutěž o 4x fee do Šilheřovic

Soutěžte s Golf Vacations a získejte 4 fee do Park Golf Clubu Ostrava - Šilheřovice.

KLUBOVNA-v-noci-3_2018

Letní soutěž

Pouze s Golf Vacations máte aktuálně možnost soutěžit o 4x fee do Park Golf Clubu Ostrava - Šilheřovice.
Spojení golfové hřiště a jednoho z nejhodnotnějších anglických parků u nás se musí zažít. Vezměte svou drahou polovičku a udělejte si hezký víkend v Šilheřovicích. 

Historie hřiště: Třetí osmnáctijamkové hřiště v tehdejším Československu (po Mariánských Lázních a Karlových Varech) bylo podle návrhu Ing. Cieslara vystavěno převážně svépomocí prvních členů klubu v areálu téměř stohektarového anglického parku v letech 1968–1970 a již na podzim 1970 se na něm uskutečnil 1. ročník Ostravského turnaje s účastí celé československé hráčské elity. Postupnými úpravami se zvyšovala kvalita hřiště, ale současně nebyla narušena základní Cieslarova dispozice, díky níž jsou jamky do parku zakomponovány tak, jako by s nimi počítal i Anselm Salomon Mayer, svobodný pán z Rothschildu, který v polovině 19. století nechal park upravit do jeho konečné podoby.  Z pohledu golfového architekta a hráče, se jedná o jediné celoparkové golfové hřiště v ČR, jakých je ve světě jen velmi málo. Na vzácnou symbiózu golfu, parku a kulturních památek jsme patřičně hrdi.

Součástí parku je rovněž Palmový skleník, který před úplným zničením zachránili členové golfového klubu, kde po rekonstrukci v letech 1976–1981 zřídili svoji klubovnu. Rozsáhlými úpravami pak klubovna prošla i v letech 2016–2017, kdy byly prostory upraveny tak, aby vyhovovaly současným požadavkům.

O co hrajeme: O 4 ks fee na golfové hřiště. 

Více o resortu naleznete zde

Soutěž trvá od 16.08.2019 do 31.08.2019. 

Ukončení soutěže

piseme
piseme

Soutěž byla ukončena.

Děkujeme za Váš zájem.

Sdílet:
###message