Soutěž o 4x fee do golf & wellness resortu Alfrédov

Využijte babího léta a soutěžte s námi o čtyři fee na Alfrédov.

Alfrédov

Jen hodinku a půl cesty z Prahy, v nádherné krajině západních Čech leží golfové hřiště Alfrédov. Využijte krásného babího léta a soutěžte s námi o čtyři fee. Hřiště je snadno dostupné nejen z Prahy a Plzně (20 km po dálnici D5 Plzeň – Rozvadov, exit 107/Stříbro), ale i z dalších okresních měst.

O co soutěžíme - o 4x FEE na hřiště Alfrédov. Vylosujeme jednoho výherce, který obdrží všechna čtyři fee a může si tak sestavit svůj flight přátel a užít si krásnou hru na Alfrédově. 

Soutěž trvá od 14.09.2019 - 20.09.2019. 

 

Golf Club Alfrédov (GCAL) byl založen v roce 1999. Výstavba devítijamkového hřiště započala v létě 1999, pro veřejnost bylo otevřeno 2.září 2000. Do současné podoby bylo dobudováno v roce 2008.

Nyní se můžeme pyšnit 18ti jamkami (par 72) zasazenými citlivě do okolní přírody. Celý kolektiv resortu se snaží, aby hřiště patřilo po herní a estetické stránce k těm nejhezčím.  Areál o celkové rozloze 78 hektarů je zasazen do malebné krajiny ohraničené lesními porosty a mnoha vodními plochami. Středem areálu prochází staletá lipová alej. První devítka se vám představí svou délkou. Druhá devítka podtrhuje osobitý ráz, techničnost a svoji atraktivitu.

Neváhejte a přijeďte se oprostit od denního shonu a povinností. 18 jamek golfového hřiště v Alfrédově určitě stojí za vyzkoušení. Prožijete uspokojení z provedené hry a odnesete si s přáteli krásné sportovní zážitky.

Alfrédov
Alfrédov

Soutěž o 4x fee do golf & wellness resortu Alfrédov

Soutěžíme o 4x fee do golf & wellness resortu Alfrédov.

Soutěžní otázka zní:
V jakém roce byl založen Golf Club Alfrédov?
a) 1998
b) 1999
c) 2000

Soutěžit můžete až do 20.9.2019.

Poloha hřiště

Ukončení soutěže

GV
GV

Děkujeme za Váš zájem, soutěž byla ukončena. 

Sdílet:
###message