Soutěž o 4x fee do golf & wellness resortu Alfrédov

Využijte babího léta a soutěžte s námi o čtyři fee na Alfrédov.

Alfrédov

Jen hodinku a půl cesty z Prahy, v nádherné krajině západních Čech leží golfové hřiště Alfrédov. Využijte krásného babího léta a soutěžte s námi o čtyři fee. Hřiště je snadno dostupné nejen z Prahy a Plzně (20 km po dálnici D5 Plzeň – Rozvadov, exit 107/Stříbro), ale i z dalších okresních měst.

O co soutěžíme - o 4x FEE na hřiště Alfrédov. Vylosujeme jednoho výherce, který obdrží všechna čtyři fee a může si tak sestavit svůj flight přátel a užít si krásnou hru na Alfrédově. 

Soutěž trvá od 14.09.2019 - 20.09.2019. 

 

Golf Club Alfrédov (GCAL) byl založen v roce 1999. Výstavba devítijamkového hřiště započala v létě 1999, pro veřejnost bylo otevřeno 2.září 2000. Do současné podoby bylo dobudováno v roce 2008.

Nyní se můžeme pyšnit 18ti jamkami (par 72) zasazenými citlivě do okolní přírody. Celý kolektiv resortu se snaží, aby hřiště patřilo po herní a estetické stránce k těm nejhezčím.  Areál o celkové rozloze 78 hektarů je zasazen do malebné krajiny ohraničené lesními porosty a mnoha vodními plochami. Středem areálu prochází staletá lipová alej. První devítka se vám představí svou délkou. Druhá devítka podtrhuje osobitý ráz, techničnost a svoji atraktivitu.

Neváhejte a přijeďte se oprostit od denního shonu a povinností. 18 jamek golfového hřiště v Alfrédově určitě stojí za vyzkoušení. Prožijete uspokojení z provedené hry a odnesete si s přáteli krásné sportovní zážitky.

Alfrédov
Alfrédov

Poloha hřiště

Ukončení soutěže

GV
GV

Děkujeme za Váš zájem, soutěž byla ukončena. 

Sdílet:
###message