Soutěž o 2x2ks fee do PilsnerGolf Resortu Hořehledy

Říjen nabízí krásné podzimní počasí, neváhejte a soutěžte s námi o dvě fee do Hořehled. Soutěžíme do pátku 18.10.2019 a vylosujeme dva výherce, každý obdrží po dvou ks fee.

golf_horehledy

Soutěž o 2x dvě fee do PilsnerGolf resortu Hořehledy

"Je to vášeň na celý život. Ten pocit při dobrém odpalu nebo úspěšném puttu se nedá popsat, ten se musí zažít. Dechberoucí euforie. Kdo jednou propadne kouzlu golfu, nebude chtít už nikdy jinak. 

Soutěžte s Golf Vacations a získejte dvě fee na toto krásné hřiště. Tentokrát losujeme dva výherce, každý obdrží dvě fee. Fee jsou platná do 30.11.2019, užijte si ještě krásné podzimní dny na golfu. 

PilsnerGolf Resort Hořehledy se nachází v nádherné, mírně kopcovité krajině Brdského pohoří, 20 km jižně od Plzně. Dohlíží na něj vrch Kokšín, jehož jméno je vneseno i do názvu restaurace, která je součástí atraktivního a moderního areálu. Majestátní výhled do krajiny někoho láká k relaxaci a odpočinku, jiné zase k aktivnímu pohybu. Každý si u nás najde to svoje.

Základní myšlenkou resortu vždy bylo vyhovět každému přání bez rozdílu a proto zde najdete nepřeberné možnosti vyžití. Vybrat si můžete z nabídky ubytování v nádherném hotelu, jehož jedinečná historičnost místa byla citlivě vetknuta do stávající podoby pokojů, restaurace i zasedací místnosti a umožňuje návštěvníkům příjemně relaxovat v útulném a kouzelně členitém prostředí. Hotel disponuje více než 50ti lůžky, včetně královského dvoupokojového apartmá nebo několika unikátními vícepatrovými pokoji. Oběd si vychutnáte ve výborné restauraci, která nabízí nabízí kompletně nekuřácký prostor o kapacitě cca 70 míst, který doplňuje venkovní terasa i kongresový sál. V chladnějším počasí je vyhřívána krbem, což vytváří velmi příjemnou a vřelou atmosféru. V jídelníčku nechybí jak tradiční, tak originální pokrmy, plzeňské pivo je samozřejmostí.

GolfDevítijamkové přírodní golfové hřiště, par 70, je unikátní tím, že jeho klubové zázemí a odpaliště jamky č. 1 jsou citlivě zasazeny uvnitř obce Hořehledy. Architekt Jiří Velden a firma Zelený svět – Karel Hemr odvedli vynikající práci a umístili jednotlivé jamky do jižního svahu, aniž by zasáhli do přirozeného vzhledu krajiny.

V roce 2003 se tu začalo hrát, v roce 2011 prošlo hřiště výrazným redesignem. Pročistily se remízky v sousedství fervejí, bylo vysazeno přes 200 nových stromů. Z první jamky vznikl nový PAR 3 s náročným greenem, jamka č. 2 dostala nové, vyvýšené odpaliště a jamka č.6 se znatelně prodloužila - vznikl z ní tak druhý PAR 5. Hráč zde najde vše, co dělá golfovou hru krásnou i obtížnou zároveň. Dogleg do kopce, široké i úzké ferveje, trestající nechtěný šlajs. Bankry, hru přes jezírko, odpaliště na nejvyšším bodě hřiště s krásným výhledem do krajiny, nebo naopak na nejnižším místě s fervejí do kopce podél lesa. Přitom přechody mezi jamkami jsou minimální.

Ukončení soutěže

piseme
piseme

Děkujeme za Váš zájem, soutěž byla ukončena. 

Výherce byl kontaktován naší redakcí. 

PilsnerGolf Resort Hořehledy

golf_2
golf_2
Sdílet:
###message