Soutěž o 2x fee do Grund Resortu Golf & Ski

V podzimní listopadové soutěži můžete vyhrát dvě fee na hřiště v Mladých Bukách, kde je jedno z nejkvalitnějších a nejprofesionálnějších center golfu v Krkonoších.

arfoto-103_web

Grund Resort Golf&Ski. To je luxusní resort, jehož součástí je18jamkové hřiště, šesti jamkové hřiště se cvičnými chipping a putting greeny a krytý driving range včetně zázemí a osvětlení. Na původní devítku dle návrhu Václava Hrubého (par 34), která prošla dílčími úpravami, navázalo devět nových jamek vyprojektovaných společností Golfer (par 36). Nová devítka nabízí nejenom mix pestře projektovaných jamek a rozličných herních situací, ale také otvírá ty nejkrásnější výhledy na Sněžku.

Golfová elegance


V  hotelovém resortu se nachází jedno z nejkvalitnějších a nejprofesionálnějších center golfu v Krkonoších. 18-jamkové hřiště nabízí unikátní výhledy na dominanty tohoto pohoří – Černou horu a Sněžku. Zahrají si tu dospělí i děti, profesionálové i začátečníci, kteří se mohou přihlásit do golfové školy.

A právě nyní máte možnost s Golf Vacations soutěžit. 
Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho šťastlivce, který získá dvě fee do tohoto krásného resortu. 
*fee jsou platná do konce listopadu 2019

Součástí areálu Grund Resort Golf&Ski **** je moderní designový hotel, který se nachází přímo u golfového hřiště Mladé Buky. Interier hotelu navrhlo italské architektonické studio Ferrari Pagani Tresoldi Architetti. Grund Resort tak hostům nabízí 24 pokojů 4 apartmány, restauraci s klimatizací, wellness centrum a golfový simulátor. Více o areálu naleznete zde

Soutěž trvá od 04.11.2019 do 10.11.2019.

Ukončení soutěže

piseme
piseme

Děkujeme za Váš zájem, soutěž byla ukončena. 

Zkuste své štěstí příště :-) 

TEAM Golf Vacations

Sdílet:
###message