Soutěž o 2ks fee do Molitorova

Jen kousíček za hranicí Prahy leží jedno z nádherných hřišť, které má hráčům rozhodně co nabídnout. Soutěžte s námi o dvě fee na hřiště Molitorov.

DSC04985

Soutěž o 2ks fee do Molitorova

Jen 25 km jihovýchodně od Prahy se nachází fantastické golfové hřiště Molitorov. Osmnáct jamek má všechny atributy, které by golfové hřiště mělo mít. A co víc, najdete tu také krásnou klubovnu, restauraci, možnost ubytování a saunu! Soutěžte s námi a získejte dvě fee na toto krásné hřiště.

Molitorov je součástí malého městečka Kouřim, která je dle kronik nejstarším městem v Čechách.

Na hřišti Golfového klubu Molitorov naleznete řadu dlouhých, ale i krátkých jamek. Krátké jamky vynikají svou technickou náročností a dlouhé jamky svou obrovskou vzdáleností od odpaliště ke greenu. Na hřišti nalezneme celou řadu záludných bunkerů, keříků, stromků nebo vysokých travin, které známe spíše ze skotských hřišť.

Dalším faktorem, který dělá golfová hřiště hřišti, je voda. Tu na molitorovském hřišti také naleznete a to na jamkách číslo 6 a 18. Prvních devět jamek se nachází na rovné pláni a tyto jamky jsou charakteristické svou délkou a svými záludnými překážkami v dopadové zóně prvních ran. Druhá devítka se převážně nachází v místním třešňovém sadu a hra je zde mnohem těžší než na první devítce. Drivy zde musí být velice přesné a dlouhé, aby hráč měl šanci zahrát par. Výhodou tohoto hřiště je, že když drive bude nepřesný, ve většině případů se vám podaří míček najít. Krajina je typickou polabskou nížinou s řadami stromů či remízků. Pokud jste milovníci golfu a přírody, určitě vás velice zaujme jamka číslo 17. Je to nejvyšší místo molitorovského hřiště a je zde překrásný výhled na historické město Kouřim a na okolní krajinu. Pro zajímavost, nejkratší jamka našeho hřiště, jamka číslo 15, měří z dámských odpališť 99 metrů. Naopak nejdelší je jamka číslo 4, pětipar, dlouhý 530 metrů z mistrovských odpališť.

Více o hřišti naleznete zde.

Soutěž probíhá od 21.09.2019 do 27.9.2019. 

hriste_new
hriste_new

Ukončení soutěže

Balonek_Celadna
Balonek_Celadna

Děkujeme za váš zájem, soutěž byla ukončena. 

Sdílet:
###message