O dvě noci s polopenzí ve Vital hotelu VILLA RITTER + večeře v restauraci Malé Versailles.

Soutěž probíhá od 26. 6. 2017 do 31. 8. 2017 Vyhrajte dvě noci s polopenzí v hotelu Villa Ritter a k tomu večeři pro dva v restauraci Malé Versailles.

img_0174-2000x1000
img_0174-2000x1000
img_0174-2000x1000

VITAL HOTEL VILLA RITTER je nádherný komorní lázeňský hotel z konce 19. století s překrásnou historizující architekturou. Nachází se ve výstavní karlovarské čtvrti West End. Prostředí upoutá množstvím zeleně a hlavně poklidnou atmosférou. Nabízí 18 luxusně vybavených pokojů s pěknými výhledy do okolí, wellness zónu, upravenou zahradu, raw restauraci a parkování. Vedle klasických lázeňských procedur je tu přichystána unikátní a jinde nedostupná celostní ozdravná procedura, spočívající v komplexní celodenní péči jak z hlediska výživy, tak i pohybu a psychické vyrovnanosti. Na zdraví hostů působí tělesná cvičení, příjemné techniky k uvolnění mysli a výtečná výživa. Vitarijánská kuchyně svou úpravou jen do 42 °C zachovává v pečlivě vybraných složkách stravy všechny důležité a prospěšné živiny.

VITAL HOTEL VILLA RITTER, Krále Jiřího 991/1, Karlovy Vary

www.villaritter.com

 MALÉ VERSAILLES, vkusně zrekonstruovaná zahradní restaurace s penzionem nedaleko lázeňského centra Karlových Varů ve čtvrti West End, odkazuje k tradičnímu názvu překrásného místa. Kromě odpočinkového výhledu s jezírkem a bujnou vegetací nabízí vynikající gastronomii a příjemně upravený interiér. Přezdívku Malé Versailles u původní restaurace s názvem Cihelna vymysleli sami návštěvníci. Dnes místo ve své nové podobě láká gurmány na vybrané delikatesy a pokytuje i příjemné ubytování v devíti pokojích, z nichž jeden je speciálně upraven pro hendikepované. Místo, kde si pochutnával i Johann Wolfgang Goethe, servíruje na desítku předkrmů, polévky, hlavní chody i kávu a dezerty. A to pod krédem: S úctou k tradicím, s láskou k nejlepšímu.

RESTAURACE MALÉ VERSAILLES, Křižíkova 420/2, Karlovy Vary

www.maleversailles.com

Ukončení soutěže

GV
GV

SOUTĚŽ PROBÍHALA OD 26.06.2017 DO 31.08.2017 A JE NYNÍ UKONČENA.

Sdílet:
###message