Znovuzrození alpského orla

Moderní, rafinovaná a energická, taková je nová kolekce hodinek Alpine Eagle firmy Chopard, švýcarského mistra ve výrobě hodinek.

Karl_Karl-Friedrich___Karl-Fritz_Scheufele

Znovuzrození alpského orla

Moderní, rafinovaná a energická, taková je nová kolekce hodinek Alpine Eagle firmy Chopard, švýcarského mistra ve výrobě hodinek. Nejmodernější reinterpretaci St. Moritze, prvních hodinek vytvořených v roce 1980 Karlem-Friedrichem Scheufeleem, naleznete v České republice jen v klenotnictví BENY v Pařížské 8.

Při tvorbě Alpine Eagle se Karl-Friedrich Scheufele, nyní spolupředseda Chopard, inspiroval nejen svou vášní pro alpský masiv, ale i vznešenou důstojností orla, který Alpám vládne. Hodinky jsou vyrobeny z exkluzivního, ultra odolného a světlo odrážejícího kovu s názvem Lucent Steel A223. V přesném rytmickém pohybu je udržuje certifikovaný Chopardův chronometr.

Hodinky Alpine Eagle jsou odrazem etického postoje firmy Chopard k ochraně životního prostředí v Alpách prostřednictvím nadace Eagle Wings Foundation, kterou Karl-Friedrich Scheufele zakládal. Hodinky jsou proto věnovány současným „orlům“, ctižádostivým mužům, kteří s úspěchem zdolávají svůj každodenní život a jejichž vize inspirují a povznášejí. Hrdinům, kteří s odhodláním čelí výzvám zítřka a jsou si plně vědomi důležitosti ochrany životního prostředí. Hodinky Alpine Eagle jsou jak v pánském, tak dámském provedení.

www.hodinky-beny.cz

BENY

Pařížská 8
110 00 Praha 1
Česká republika
tel.: +420 222 315 928
email.: parizska@beny.cz

Karl-Fritz_Karl__Karl-Friedrich_Scheufele
Karl-Fritz_Karl__Karl-Friedrich_Scheufele
Sdílet:
###message