Závěr prázdnin na Black Bridge. Na jaké akce se můžete těšit?

Uteklo to jako voda, prázdniny pomalu spějí ke svému závěru. Děti ani dospělí ale nemusí smutnit. Konec prázdnin bude na Černém Mostě ještě nabitý. Čekají nás zajímavé akce pro malé i velké i malé golfisty. Navíc hřiště je v perfektním stavu, tak neváhejte, a pořádně si užijte srpen na golfu!

41D83B93-4998-4ED8-8E46-65AA143E90AA

18. srpna – Rodinný Texas Scramble dvojic (rodič + dítě)

Již tuto neděli nás čeká netradiční prázdninový turnaj na 9 jamek. Hrajeme ve formátu Texas Scramble rodič + dítě s 2/3 vyrovnáním HCP dvojice. Čekají na Vás sladké i věcné ceny. Věříme, že o zábavu určitě nebude nouze. A děti do 16 let mají fee jen za 1 korunu! 😊

25. srpna – Under Armour Golf Tour (součást Cool Golf Tour)

Tohle datum si určitě zapište do diářů, protože nás čeká velký turnaj s bohatým doprovodným programem: dárek pro každého hráče, snídaně, svačina do bagu a grilování po hře, bohaté ceny a spousta vložených soutěží. Například ceny za Hole In One (na jamce č. 8 o golfový vozík v hodnotě 140 tisíc Kč, na jamce č. 15 o golfový zájezd atd.).

27. srpna – Black Bridge After Work na 9 jamek

Úterní odpolední devíti jamkový turnaj se startem od 17:00. Ideální třeba po práci!

 

A stále ještě platí naše prázdninové happy hours. Každý víkend si můžete jít zahrát 18 jamek za akční cenu 1 100 Kč, a ještě více se hra vyplatí dětem. Ty mají fee na 9 i 18 jamek jen za 1 korunu!

 

 

 

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Sdílet:
###message