Zahajovací turnaj CGL odehrán

Zahajovací turnaj ve Varech odstartoval další sérii turnajů pod hlavičkou Corporate Golf League.

Corporate Golf League 2020-KV-41

Ve čtvrtek 2.7. odstartoval další sérii oblíbených korporátních turnajů Corporate Golf League turnaj ve Varech na hřišti Olšová Vrata. Počasí bylo věru příjemné, 5 min lehký déšť vystřídala polojasná obloha s teplotami nad 20 stupňů. Jak už bývá na našich turnajích zvykem, dorazilo všech 88 hráčů a čekalo na ně opět krásné počasí, skvělé hřiště a vynikající organizace i průběh.

První turnaj z letošní série Corporate Golf League, pod patronací společnosti Hästens coby generálního partnera a také za partnerství Golf Vacations, měl znovu jako ústřední téma týmovou soutěž. Hráčům ji připomínal na terase vystavený jedinečný putovní pohár sklárny Moser z ručně broušených vzácných materiálů.

Na hřiště se opět vycházelo systémem canon startu. U první jamky se hráči občerstvili vynikajícími dezerty od Momo Café, čerstvé dorty bez lepku, bez cukru, bez mléka a vajec. Netřeba dlouho popisovat, jedná se o luxusní, hříšně dobré a přitom zdravé dezerty z těch nejkvalitnějších surovin v bio kvalitě, používající speciální mandlová a oříšková másla, přirozeně bezlepkové mouky přímo z mlýna nebo čerstvě mleté ve vlastní výrobně. Najdete je také na eshopu: www.momocafe.cz

Po deváté jamce se vyvařovalo v populárním domečku občerstvení hotelu Pupp.

Na hráče, jako již tradičně, čekalo pět vyhlášených soutěží. Tři z kategorie Hole ion one ani tentokrát nepadly. Hrálo se nejen o postel Hästens v hodnotě 200.00 kč, ale také o vůz Mustang společnosti FORD AMB Praha a také exkluzivní novinku značky LAURASTAR, žehlící systém SMART U, který si hráči mohli osahat a vyzkoušet s naší bunker babes přímo na resortu. Mimo HIO na hráče čekal Nearest to Pin partnera Hästens o župan byl vypsán na tříparové 13tce a také Longest Drive  společnosti IMGolf.cz na 18tce. 

 Ideální počasí provázelo turnaj po celý den, a tomu odpovídaly také výsledky, které jsou ke shlédnutí zde

 Příští turnaj se hraje 21. července v Berouně. 

O trofeji pro vítěze Corporate Golf League: je 50 cm vysoká z ručně foukaného a ručně dekorovaného bezolovnatého křišťálu. Podstavec má v barvě oceanitu, aby připomínal barvu golfového trávníku a tělo poháru je v čirém křišťále, podjímaném bílým opálem do ztracena jako symbolika bílého golfového míčku. Na těle poháru je broušený velký monogram připomínající míček, kterým se propojuje krásná optika křišťálu Moser s dokonalým řemeslem. Pohár působí elegantně, jedinečně a tvarově dokonale sedne do ruky. Propojuje dvě zdánlivě odlišná řemesla, a to umění hry golfu s dokonalým řemeslem mistrů sklářů ze sklárny Moser.

Fotografie

Sdílet:
###message