Vzhůru do Oblac!

Unikátní restaurační komplex OBLACA ve zrekonstruované žižkovské televizní věži zve své hosty nejen na skvělý gastronomický zážitek, ale také na jedinečný výhled na stověžatou Prahu.

DSC_1448

Poloha přímo vybízí k posezení a pokochání se neuvěřitelným pohledem z výšky 66 metrů.

SPECIFICKÝ PROSTOR

Kompletní rekonstrukce vnitřních prostor věže dala vzniknout zcela nové a jedinečné restauraci OBLACA, která se dělí na tři odlišné prostory – restauraci à la carte, café a progresivní bar.

Do detailů propracované sezonní menu v hlavní restauraci nabízí pokrmy mezinárodní kuchyně, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Nechybí ani speciální nabídka šéfkuchaře, která se pravidelně mění, a tak i pravidelný host může stále ochutnávat nové variace místní kuchyně.

Druhou kabinou je Café s pohodlnými boxy, které zvou k posezení třeba nad lahodným domácím zákuskem při pohledu na matku měst s dominantou Pražského hradu. Celý koncept pak doplňuje bar OBLACA, jehož zakladatelem je Achim Šipl, mistr světa a průkopník progresivní a molekulární mixologie v českém barmanství. Krátce po svém otevření získal bar cenu v Czech Bar Awards 2012 v kategorii „Nejlepší design Bar“.

V barové nabídce je kromě evergreenů i vlastní výroba, především pak drinky s kouřovými efekty. V baru se podává také asijská kuchyně. Profesionální obsluha je ochotná poradit vám s výběrem od aperitivu, vína, předkrmů, hlavních chodů až po dezert, digestiv či drink na baru.

 

DOBRÁ CHUŤ

Vinotéka

"Na nekonečném trhu vín vybíráme vína pod dohledem našeho nestora špičkového sommeliéra Milana Krejčího. Skladba vín je vyvážená, každý host si najde to své skvělé víno díky naší prezentaci a nevtíravému výkladu."

Kuchařský tým pod vedením šéfkuchaře Tomáše Lachmana připravuje pokrmy výhradně z čerstvých surovin od nejlepších dodavatelů. V letech 2015, 2016, 2017, 2018, získali tři zlaté lvy prestižního českého hodnocení TopLife Czech. Tímto titulem se řadí mezi TOP 20 podniků v České Republice. Zaměřují se především na moderní, kreativní gastronomii a chtějí tak hostům představit nové a neokoukané pokrmy. Nabídka se řídí pravidlem jedinečnosti surovin a jejich výhradně domácího zpracování. Přejeme vám nebeské zážitky, blažený úsměv na tváři a dobrou chuť.

 

OBLACA RESTAURANT

TOWER PARK PRAHA – ŽIŽKOVSKÁ VĚŽ
Mahlerovy sady 1, 130 00 Praha 3
Tel.: +420 210 320 086

Oblaca Restaurant

 ČLÁNEK BYL UVEŘEJNĚN VE VYDÁNÍ GOLF VACATIONS Č. 27/14. 

Sdílet:
###message