V polovině Corporate Golf League vede Grohe

Druhý turnaj ve Varech odehrán.

Corporate Golf League 2024 - Karlovy Vary-4

Ve pátek 14.6. odstartoval další ze série oblíbených korporátních turnajů Corporate Golf League. Tentokrát na vyhledávaném hřišti v Karlových Varech - Olšová Vrata. Počasí bylo hráčsky příjemné, 15minutový lehký déšť vystřídala polojasná obloha s teplotami kolem 16 stupňů. Jak už bývá na našich turnajích zvykem, dorazilo všech 88 hráčů a čekalo na ně nejen skvělé hřiště, ale i vynikající organizace i průběh.

Druhý turnaj z letošní série Corporate Golf League, pod patronací společnosti Česká podnikatelská pojišťovna coby generálního partnera, měl znovu jako ústřední téma týmovou soutěž. Hráčům ji připomínal na terase vystavený jedinečný putovní pohár sklárny Moser z ručně broušených vzácných materiálů.

O trofeji pro vítěze Corporate Golf League: je 50 cm vysoká z ručně foukaného a ručně dekorovaného bezolovnatého křišťálu. Podstavec má v barvě oceanitu, aby připomínal barvu golfového trávníku a tělo poháru je v čirém křišťále, podjímaném bílým opálem do ztracena jako symbolika bílého golfového míčku. Na těle poháru je broušený velký monogram připomínající míček, kterým se propojuje krásná optika křišťálu Moser s dokonalým řemeslem. Pohár působí elegantně, jedinečně a tvarově dokonale sedne do ruky. Propojuje dvě zdánlivě odlišná řemesla, a to umění hry golfu s dokonalým řemeslem mistrů sklářů ze sklárny Moser.

Na hřiště se opět vycházelo systémem canon startu. U první jamky se hráči občerstvili nejen vynikajícími koláčky a kávou, ale čekal tu na ně výběr vín Vinařství Obelisk a k zakousnutí oblíbený raclette. Po deváté jamce se vyvařovalo v populárním domečku občerstvení hotelu Pupp, čerstvé penne těstoviny s rajčaty a mozzarellou. 

Na každém turnaji se hrají vložené soutěže. Longest drive soutěži patřila jamka č. 18 a to partnera GROHE. Nearest to pin o pánskou či dámskou kabelku věnovanou společností ALDO byl na jamce číslo 13. Hole in one soutěže byly opět tři a to o televizor značky LOEWE Bild 5.55 na jamce č. 4, o automatickou pračku věnovanou společností ASKO na jamce č. 10 a zapůjčení vozu od společnosti TUkas, tentokrát o novou Škodu SUPERB na období půl roku.

Mimo tyto vyhlášené soutěže čekala na hráče opět speciální soutěž a to BEAT THE PRO. Každý z hráčů měl možnost překonat profíka - tentokrát hráče Tadeáše Sedláčka a to na jamce č. 10. Stačilo být blíže fangli, nežli právě Tadeáš. Každý, kdo to dokázal, obdržel cenu od partnera společnosti ASKO. A nebylo to nemožné, hráče překonalo celkem 8 přesných ran a to šest z rukou hráčů a dvě z rukou hráček. 

A ani to nebylo vše. V tento den s námi oslavil životní jubileum Petr Svěcený, který patří k pilířům našich turnajů. A protože rád dělá šťastným nejen sebe, ale i jeho okolí, připravil si pro hráče speciální vloženou soutěž! Každý z hráčů, který zahrál birdie na jakékoliv jamce, se dostal do slosování o dvě vstupenky na zápas Česko - Turecko v rámci EURO 2024. Tím šťastným vylosovaným se stal Pavel Pazdera, gratulujeme! 

Pro vítěze jednotlivých kategorií byly připraveny lákavé ceny. Nejen, že každý z výherců obdržel pohár, ale také nádherný set sklenic od sklárny MOSER. Dále také kuchyňské baterie a sprchové  hlavice GROHE, bezdrátorá sluchátka od Basys.studio, dárkové koše plné famózních dobrot a také cestovní obaly na kufr od České podnikatelské pojišťovny, věčné ceny od BMW Renocar, Under Armour či Hästens a voucher na Wellness do Infinit SEN, či na konzumaci do Ginger & Fred


Výherci jednotlivých kategorií:
Kategorie 0 - 12 
1 KOLÁŘ Jiří 
2 KOTKOVÁ Erika 
3 PRINCL Radek

Kategorie 12,1 - 24 
1 SITE Zdeněk
2 RUPRECHT Daniel
3 RASZKA Jan

Kategorie 24,1 - 54 
1 VAVERKA Pavel 
2 DLABAČ Richard 
3 DRASTICH Patrik

Kompletní výsledky turnaje můžete nalézt zde.

I nadále jsme rádi, že můžeme podporovat Nadaci Leontinka. Velký dík patří vám, hráčům. Díky vám se nám podařilo vybrat neuvěřitelných 40 200 Kč.

A máme pro vás také průběžné pořadí teamové soutěže po druhém turnaji. Gratulujeme společnosti GROHE, která se dostala do vedení. Následuje na druhém místě společnost Eviden a třetí příčku obsadila PSN

Příští turnaj se hraje 9. srpna na Loretě Pyšely. 

 

PPTS
PPTS
Sdílet:
###message