Úspěchy z Tipsport Czech Ladies Open na pokračování

Na den přesně devět měsíců poté, kdy vyhrála Tipsport Czech Ladies Open v Berouně, zvítězila Atthaya Thitikul poprvé také na LPGA.

Thitikul2

Devatenáctiletá Thajka vyhrála v neděli JTBC Classic v Kalifornii po play off. V něm porazila Dánku Nannu Koerst Madsen, která rovněž vyhrála český turnaj Ladies European Tour, a to v roce 2016. 

Pro Atthayu Thitikul byl loňský turnaj Tipsport Czech Ladies Open prvním krokem k celkovému vítězství v evropském žebříčku a postupu na LPGA. Tam na prvních čtyřech turnajích roku uhrála pokaždé výsledek v Top 10 a nyní už triumfovala. Znamená to pro ni také postup do první desítky světového žebříčku.

Tipsport Czech Ladies Open se stal rovněž milníkem pro Kristýnu Napoleaovou, která loni v Berouně ve své druhé profesionální sezoně poprvé prošla cutem na LET. Nyní získala už druhé Top 10 za sebou. K druhému místu na Aramco Saudi Ladies International přidala v sobotu deváté na Joburg Ladies Open a v celosezonním žebříčku Race To Costa del Sol je pátá!

Také Tereza Melecká zaznamenala v Jižní Africe milník nové kariéry. Jako profesionálka prošla poprvé cutem a nakonec se dělila o 29. místo.

Skvělá forma by se měla projevit na druhém jihoafrickém turnaji, Investec South African Women´s Open, který začíná již ve středu a bude jej v přímých přenosech denně od 12 do 16 vysílat až do soboty O2 TV Sport.

Sdílet:
###message