S novým číslem do nové sezony

Obsah nového Golf Vacations budeme postupně představovat. Kdo má zařízeno zasílání, má výhodu. Už tento týden ve vaší schránce.

Titulka_GV_47

Nové číslo 47 otevírá novou sezonu 2019. Co vám přináší nejobjemnější český magazín?

OLieser
OLieser

Profesionální život I: Ondřej Lieser

Nejlepší český hráč současnosti, měřeno světovým žebříčkem, se narodil necelé dva roky po revoluci. Ani několik pádů nemohlo zakrýt obří talent, zatímco horká hlava a pojmy bohém či svéráz s léty zrání mizí. Ondřej LIESER se loni oženil, letos bude otcem a věří, že v golfu ho vrchol teprve čeká.

Tema
Tema

Téma: Poslední sezona

Zlí jazykové tvrdí, že v roce 1989, poslední totalitní sezoně, hráli golf jen veksláci, uzenáři a zelináři, ale není to pravda. Hřiště před třiceti lety byla často ostrůvky svobody v moři totality. Jak vypadal poslední nesvobodný rok golfu? Výjimečnou sondu do minulosti podnikl Antonín Ebr.

Severni_Irsko
Severni_Irsko

Severní linksy

Základem jsou ty nejlepší linksy světa. Přes proslulou pohostinnost, památný geologický útvar na pobřeží nebo whiskey Bushmills u plápolajícího krbu se dostáváme k syntéze skvělého golfového výletu, jakým byl ten na sever Irska. Originální reportáž napsal náš spolupracovník Andrew Marshall.

Hinnerova
Hinnerova

Profesionální život II: Lucie Hinnerová

S golfem začala náhodou až ve čtrnácti, předtím se věnovala tenisu, florbalu, a dokonce hokeji. Hrající profesionálka Lucie Hinnerová (29) to ale nepovažuje za handicap, byť na prahu třicítky se musí živit i jinak než hraním golfu.

Sardinie
Sardinie

Sardinie aneb Dolce vita

Ostrov Sardinie na jihozápadě Itálie, to jsou divoké hory, klidné pláže, mořské vlny, nejvybranější kuchyně a také kvalitní golf. Pokud se ubytujete v resortu Forte Village, zažijete pravý sladký život po italsku.

Slozil
Slozil

Velvyslanec na Floridě

Expert na jihozápadní Floridu, ať už jde o golf, nebo o tenis, to je Pavel SLOŽIL (63). Z tenisové strany života vítěz Davisova poháru 1980, skvělý deblista a také trenér Steffi Graf. Ovšem rovněž výborný golfista, žijící v nádherném Naples. Přinášíme původní rozhovor s tenisovou legendou - samozřejmě o golfu.

Bali
Bali

Ostrov bohů: Bali

Indonéské Bali, nejnavštěvovanější destinace země, kterou tvoří více než 17 000 ostrovů, je jedinečné svou kulturou, symbiózou místních tradic s importovanou turistikou a také přírodou, ve které nemůže chybět golf. Nejlákavější místo Indonésie navštívila profesionálka Kateřina Krásová a napsala dojmy speciálně pro GV.

Sandra_Gal
Sandra_Gal

Sandra Gal: Mezičas na LPGA

Ačkoli se zdá, že sezona profesionálního golfu nikdy nekončí, je třeba si vybrat oddechový čas. Platí to také pro turnajovou sérii LPGA, v jejíž přestávce hráčky kombinují aktivní odpočinek s plněním povinností a přípravou na sezonu novou. Jak vypadá „off-season“? Takto ji strávila Sandra GAL. Přinášíme exkluzivní pohled na přípravu špičkové hráčky.

Mauricius
Mauricius

Uprostřed oceánu: Nový Mauricius

Mauricius už dávno není destinací jen pro plážové povaleče a nenapravitelné romantiky. Naopak se stále více prosazuje i na mapě zeleného světa. Tento třetí nejmenší africký stát, ležící v Indickém oceánu, nabízí celoroční teplotu 27 stupňů, nádherné pláže, skvělou kuchyni a neuvěřitelné golfové možnosti. ¨

Sdílet:
###message