Regé-Jean Page: Smysl pro styl s elegancí

Nejnovější ambasador Longines: charismatický britský herec Regé-Jean Page je ztělesněním definice elegance značky.

Longines_KV2_009_L2.919.4.78.3
Longines_PortraitKV1_010_L2.919.4.78.3
Longines_PortraitKV1_010_L2.919.4.78.3

Švýcarský výrobce hodinek Longines oznámil, že herec Regé-Jean Page se stal součástí značky jako nejnovější Ambasador Elegance. Těžko si představit vhodnějšího kandidáta na tuto pozici. Page oplývá nenuceným smyslem pro styl a elegancí, která přesahuje hranice i generace.

Regé-Jean Page si za svůj herecký výkon jako vévoda z Hastingsu v mimořádně úspěšném dobovém seriálu Bridgerton vysloužil nominaci na Emmy i obdiv publika po celém světě. Ztvárnění vévody z něj udělalo jednoho z nejobdivovanějších světových umělců a sklidil světovou chválu za tuto roli, přičemž obdržel kromě jiných ještě individuální nominace na ceny Emmy a Screen Actors Guild Awards a obdržel ocenění pro Výjimečného herce na NAACP Image Awards.

Když britského herce uvedli jako Ambasadora Elegance Longines, generální ředitel značky Matthias Breschan neskrýval nadšení: „Herec s takovým talentem, vyrovnaností a prezentací, jako Regé-Jean, se objeví jenom párkrát v rámci jedné generace. Už teď dosáhl hodně, ale je jasné, že je jenom na začátku toho, z čeho se vyvine nepochybně velkolepá kariéra. Je správné poznamenat, že Regé-Jean nanovo definuje eleganci a všichni v Longines jsme nadšeni z toho, že ho můžeme uvítat v naší rodině.“

René-Jean Page se ze spolupráce také těší. Svůj entuziasmus pro Longines popsal následovně: „Ve skutečnosti je to jednoduché. Longines dělá nádherné hodinky. Je na tom něco speciálního, když je někdo schopný pracovat s věcmi, které do světa přináší krásu.“

Aktuální projekty Regé-Jeana Pagea momentálně zahrnují hlavní roli v akčním filmu Dračí doupě (Dungeons and Dragons) ze studia Paramount Pictures a nedávno dokončil natáčení filmu Šedivý muž (The Gray Man) v režii bratrů Joea a Anthonyho Russoů pro Netflix. V rámci dalšího projektu bude kromě hlavní role i výkonným producentem a jedná se o novou, reinterpretovanou verzi thrilleru Svatý (The Saint) pro Paramount Pictures.

Regé-Jean Page zazářil také v seriálu z právnického prostředí Pro lidi (For the People) v roce 2018 pod taktovkou producentky Shondy Rhimesové. V roce 2016 se vryl do paměti světového publika jako Chicken George v seriálu Kořeny (Roots), který obdržel nominaci na Emmy. Pokud jde o film, nedávno jste ho mohli zahlédnout v romanci z jazzové éry s názvem Sylviina láska (Sylvie´s Love), která vznikla v Amazon Studios a rovněž byla nominována na cenu Emmy.

Také magazín TIME vzdal Regé-Jeanovi Pageovi úctu tím, že ho zahrnul do svého seznamu „100 následujících“ (100 Next), což je roční soupis mužů a žen, kteří už teď formují budoucnost své profese a definují další generaci vůdčích osobností.

Dlouhé roky Longines proklamoval – a je to víc než pouhé motto – „Elegance je životní postoj.“ Považuje se Regé-Jean Page za elegantního? Usměje se a říká: „To je otázka, na kterou těžko odpovědět! Myslím, že jsem schopný elegance a rád bych se považoval za její standard, což znamená vystupovat s určitým vědomím. Část z toho tvoří i štědrost a způsob života, který pomáhá dalším lidem. Pokud tohle děláme, můžeme vnést více krásy do světa.“

Longines nemůže nic než souhlasit a s hrdostí vítá Regé-Jeana Pagea do rodiny svých Ambasadorů Elegance.

 

Sdílet:
###message