První vydání nové sezony

Je tu jaro, nová sezona a spolu s nimi i první letošní vydání Golf Vacations. Co najdete v magazínu s novou podobou titulní strany a s magickým golfovým číslem 59?

59

Je tu jaro, nová sezona a spolu s nimi i první letošní vydání Golf Vacations.

Co najdete v magazínu s novou podobou titulní strany a s magickým golfovým číslem 59?

16-Kordovi
16-Kordovi

KORDOVI s Tigerem v zádech

Vyhrát major nebo Players – to je podmínka startu v turnaji rodinných dvojic v Orlandu. Mezi dvacítkou párů na PNC Championship se vyjímali Kordovi: Nelly jako jediná žena a Petr jako jediný amatér rovněž s titulem z grandslamu! Exkluzivní článek také o tom, jak se hraje s Tigerem Woodsem v zádech.

24-25_Costa
24-25_Costa

Čtyři v jednom na COSTA NAVARINO

Počet dnů, týdnů či nejspíš měsíců potřebných k zevrubnému poznání Costa Navarino neustále roste. Stejně tak se totiž rozšiřuje prvotřídní řecká a dnes už i světová destinace. Ke dvěma osmnáctijamkovým hřištím přibyla letos dvě nová najednou. K tomu otevře další z hotelů a spousta nového se ještě chystá.

36-37_TMelecka
36-37_TMelecka

Tereza MELECKÁ: Ze školy do školy

Po nejúspěšnější univerzitní kariéře, jakou kdy poznala česká golfistka, se šesti turnajovými tituly z USA, se Tereza Melecká vydala do profesionálního světa. První kroky na Ladies European Tour? Keňa, Saúdská Arábie a dvakrát Jižní Afrika ani ne za dva měsíce. Rozhovor o životě na tour i na škole s golfem.

50-51_Uderns
50-51_Uderns

RAKOUSKO je třída i bez Ryder Cupu

Po ránu lyžování na ledovci a odpoledne osmnáct jamek. Jedním z mála míst, kde lze tuto kombinaci zažít, je rakouský Zillertal. Takže hurá nejprve vzhůru na slavný Hintertux a poté zase zpátky do údolí na poměrně nové hřiště Uderns. Chtělo pořádat Ryder Cup, ale i bez něho je hra v Rakousku zážitkem.

66-67_Greenkeeper
66-67_Greenkeeper

PREZIDENTKA ze sekačky

Nikoli příjmení, ale dětství strávené na loukách, na nichž vzniklo hřiště Panorama Kácov, předurčilo kariéru první ženy v čele Českého svazu greenkeeperů. Nová prezidentka Lucie Dubinová, dříve Kořínková, má na trávy školy i stáže a pracovala na slavných hřištích, když se tam hrála PGA Tour.

98-99_Vychod
98-99_Vychod

V tichu VYSOČINY

V kráse tichého ústraní, mimo výsluní osmnáctijamkových hřišť, leží dvě malebné devítky, které lze spojit v jeden výlet. Svobodné Hamry a Svratku sice dělí hranice krajů, ale spojuje je sotva půlhodina jízdy. A hlavně pojetí golfu. Vydejte se nejprve s námi a poté sami na krásný výlet na východ Čech.

Nové vydání

1-TITULKA
1-TITULKA

Zasílání magazínu ZDARMA

Ještě nedostáváte magazín až do schránky? Právě máte možnost vyplnit si zasílací voucher níže a dostávat Golf Vacations zcela zdarma.

Sdílet:
###message