Poslední z turnajů GolfCut Open

Už příští týden se odehraje poslední z turnajů GolfCut OPEN. Neváhejte a přihlašte se.

Logo Tour
MB6
MB6

Rádi bychom Vás pozvali na poslední turnaj ze série Golf Cut Open, který se koná ve čtvrtek, 30.08.2018 na hřišti SAND MARTIN´S HOLES v Mladé Boleslavi

Start turnaje je postupný od 10h, registrace od 09:00. 
V ceně turnaje je voda a tyčinka do bagu, drobné ceny pro vítěze. 
V případě zájmu o turnaj se prosím přihlašujte přes ČGF - přihlásit se do turnaje

pozn. Registrovaní hráči na golfcut.cz můžou využít green fee, právě přes portál GOLFCUT.CZ.
• Pokud čerpáte green fee přes GOLFCUT.CZ, na místě zaplatíte už jen startovné 350,- (jen v hotovosti)
• Pokud nečerpáte green fee přes GOLFCUT.CZ, na místě zaplatíte startovné 1.050,- (jen v hotovosti)


V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na email: info@golfcut.cz
Golfucut.cz team

 

 

Popis hřiště

MB7
MB7

Golf Mladá Boleslav se svým mistrovským osmnáctijamkovým hřištěm SAND MARTIN´S HOLES a 9ti jamkovou akademií je otevřen svým hostům a veřejnosti sedm dní v týdnu po celý rok. Hřiště se rozkládá na ploše 70ha v mírně vlnitém modelovaném terénu na okraji Mladé Boleslavi a jeho dominantou je Stolová hora.

Plně zavlažované mistrovské hřiště má par 72, délku z nejkratších odpališť 5056 a z nejdelších 6516 metrů. Projekt z rukou Ing. architektů M. Marynčáka a L.Jiráska má velice pěkný sportovní design a bylo vystavěno za použití moderních technologií.

Nejznámější jamkou je pětiparová jamka č. 15, která je nejdelší v České republice, od mistrovského odpaliště vzdálená 652 m a je velkou výzvou pro každého golfistu. Devítijamková plně osvětlená akademie (par 27) o celkové délce 660/814 metrů je součástí venkovních tréninkových ploch a nachází se nedaleko klubového zázemí. Devět nádherných parů 3 umožňuje hru golfu i hráčům bez handicapu v reálném golfovém prostředí.

 

MB
MB

Součástí tréninkového zázemí je rozlehlý driving range, který disponuje jak krytými odpališti, tak travnatými i fairwayovými bunkery, prostorný putting a chipping green.
Indoor Golfu Mladá Boleslav je řešen nadčasově, nabízí tři špičkové full swing simulátory, které vám umožní hru na 61 světových hřištích a dále cvičný putting green. Golf Mladá Boleslav nabízí honosné prostory pro setkání s přáteli, členy rodiny či spolupracovníky.

Klubová restaurace se může pochlubit báječným menu a útulnou atmosférou. Pro golfisty a jejich doprovod je připraveno menu se specialitami z lávového grilu a vína lahodných chutí. V letních měsících je možné občerstvovat se na slunné terase vedle restaurace.

Wellness centrum s osmi provozy vám zprostředkuje kompletní péči o znavené tělo i ducha. Dostane se vám péče profesionálů v oboru kadeřnictví, pedikúry, manikúry, sportovních a regeneračních masáží, thajských masáží, kosmetiky, saunování, solária, či dermatologie. Všechny procedury můžete absolvovat v příjemném, moderním, luxusně vybaveném prostředí.

Sdílet:
###message