Podzim na Ypsilonce s 50% slevou

Počasí stále přeje podzimní hře a na Ypsilonce přišli se zajímavou nabídkou pro golfisty.

Y1

Každý golfista, který od pondělí 19.10. navštíví toto nádherné hřiště, obdrží 50% slevu na green fee a to jak na 18 tak i na 9 jamek. Využijte ještě vlídného počasí a fantastické slevy

Otevřeno je každý den, od 9-18h. 

(pozn. Z těchto cen již není možné odečítat další slevy a reciprocity. Voucher 2za1 platný v úterý je stále počítán z ceny 1200,- Kč.) 

 

PROVOZNÍ INFORMACE OD 14.10.2020

Vážení golfisté,

vzhledem k aktuálním vládním opatřením dochází k úpravě provozu v resortu a to takto:

Hřiště zůstává otevřeno. Ve vnitřních prostorách klubovny budou uzavřeny šatny. Během hry dodržujte od ostatních hráčů patřičné rozestupy.
Bohužel v tuto chvíli nemůžeme pořádat organizované akce tedy turnaje. Turnaj Vítězů, který se měl uskutečnit v sobotu 17.10. je zrušen a bude přesunut na jaro roku 2021. To stejné platí i o Ryder Cupu proti GC Liberec a GC Česká Lípa, který je také přeložen na jaro 2021. O přesných termínech vás budeme ještě informovat.
Od středy 14.10. do středy 4.11. dojde k uzavření restaurace resortu. O následujícím vývoji vás budeme informovat dle nově vydaných opatření.
O víkendu 17-18/10 byl na jamce č. 10 otevřen stánek, kde bylo možné se občerstvit přes výdejní okénko.
Rádi bychom vás tímto požádali o využívání možnosti SAMOODBAVENÍ před hrou na hřišti a omezili tak průchod přes recepci. Návod, jak využít samoodbavení naleznete ZDE.

Těší se na Vás,
Tým Ypsilon

Mohlo by Vás zajímat

Sdílet:
###message