Pilsner Urquell HCP Tour 2020

Oblíbená série hořehledských miniturnajů je zpět i v tomto roce.

PU

Oblíbená tour hořehledských miniturnajů si pro letošní rok nechala svého parádního partnera, přichází ale s řadou novinek!
 
Budeme hrát 42 turnajů (včetně letních podvečerních pátků od června do září)! Nově budou začátky úterních turnajů od 16:00, na podzim pak dříve kvůli zkracování dnů. Už nyní se můžete hlásit na první vypsaný turnaj a pokud bude počasí přívětivé, pravděpodobně zařadíme nějaký ještě dřív.
 
První tři z každého turnaje získávají produkty Pilsner Urquell a zároveň nové golfové míčky (1. místo – 5 míčků, 2. místo – 3 míčky, 3. místo – 1 míček).

Startovné zůstává pouhých 150 Kč (+ případné 300 Kč zvýhodněné greenfee) a obsahuje neomezené množství vody do vlastní lahve a svačinu (ovoce nebo sušenka).
 
Celoroční Pilsner Urquell HCP Tour má tyto pravidla:

Vítěze celé tour vyhlašujeme dle zisku STB bodů, kdy počítáme 10 nejlepších výsledků dosažených během sezóny (42 turnajů), ostatní výsledky se škrtají.
Každé 1. úterý v měsíci se bude zisk STB bodů násobit koeficientem 1,3 (zaokrohlujeme na celé STB body).


Body navíc můžete získat díky vloženým soutěžím:
Za Nearest to pin na 2. jamce obdržíte body takto: nejblíže jamce - 3 body, 2. nejbližší - 2 body, 3. nejbližší - 1 bod!
Za Longest drive na 8. jamce vítěz dostane 2 body!
Vítězové těchto soutěží obdrží bonifikaci za každý turnaj do celkového hodnocení, a to i v případě, že výsledek daného turnaje nakonec škrtají. Pokud turnaj nedokončí, bonifikaci neobdrží. Vložené soutěže jsou pro muže a ženy společné.
V případě rovnosti bodů na prvních třech místech po posledním turnaji v sezóně, rozhoduje rozstřel na 1. jamce v den konání posledního turnaje sezóny!
A ceny pro celkové vítěze:

100% sleva na roční členský příspěvek na rok 2020 nebo hrací karta do Hořehled pro nečlena
50% sleva na roční členský příspěvek 2020 nebo voucher na 10 her pro nečlena
30% sleva na roční členský příspěvek 2020 nebo voucher na 5 her pro nečlena

zdroj: Golf Hořehledy

Mohlo by Vás zajímat

Sdílet:
###message