Orchidej v Beskydech

Pokud toužíte po klidném pobytu v přírodě, kde si odpočinete od stresu velkoměsta, pak jste v horském resortu Cattaleya na správném místě.

Cattaleya_2018_leto_P&P_ondrejPavlacik1-10

Klid a pohoda jsou ta správná slova, která se k této butikové vile, pojmenované po orchideji, hodí asi nejlépe. Precizně zrealizovaná přestavba prvorepublikové vily byla otevřena v roce 2017. Nachází se zde pouze sedm pokojů a každý z nich je desingově originální. Záleží jen na vás, jaký si vyberete.

Největší pokoj Deluxe se nabízí s terasou. Máte zde k dispozici nejmodernější vířivou vanu, a to jen pro sebe a svůj doprovod. V tomto pokoji spíte na světově uznávané posteli Hästens v hedvábném povlečení. A pokud na terase zakloníte v noci hlavu, budete mít za jasného počasí nad sebou jen nebe plné hvězd.

Přes nádherně řešenou zahradu se dostanete do prosklené restaurace, kde vám místní personál splní vše, co si vaše chuťové buňky usmyslí.

V resortu jsou v provozu tři druhy saun a také privátní sauna ve finském stylu. Je zde také možnost nechat si zapálit krb ve vinném sklípku a ochutnávat nerušeně ta nejlepší vybraná vína.

Tato nádherná orchidej je umístěna uprostřed mezi golfovými resorty Čeladná a Ostravice.

 

Villa Cattaleya
Čeladná 510
734 510 005

www.cattaleya.cz

 

Zasílání magazínu ZDARMA

Sdílet:
###message