Nové vydání je tu!

Číslo 62 na zimní sezonu.

1-titulka
22-23_Rozhovor
22-23_Rozhovor

Ironman s Tigerovým skalpem

Těžko najít delší a zároveň méně doceněnou kariéru. Angličan David HOWELL (47) má za sebou už 27 sezon a víc než sedm set turnajových startů na European Tour. Dvakrát hrál za vítězný tým v Ryder Cupu, byl v TOP 10 světového žebříčku a v jednom souboji napřímo porazil Tigera Woodse. Kromě toho pamatuje všechna česká dějiště evropské tour! Exkluzivní rozhovor.

38-39_Colinas
38-39_Colinas

Pět (a půl) hvězdy pro Las Colinas

Od prvních minut poznávání vypadá španělský LAS COLINAS jako každý jiný špičkový resort. Vše je takové, jak se očekává. Postupně se ale ukazuje, že necelou hodinu jízdy na jih od Alicante leží přece jen něco výjimečného, co ostatně už podruhé za sebou obdrželo dva cestovatelské Oscary. Navštívili jsme místo s osmnáctijamkovým hřištěm a vám doporučujeme totéž.

54-55_Filmy
54-55_Filmy

Filmová místa

Jsou filmy golfové, v nichž hřiště představují stěžejní kulisu, a pak ty, jejichž děj se odehrává mimo jiné i na golfu. Kde ale přesně? Na jakých místech se hrál filmový golf? Přinášíme výběr DESETI proslulých snímků a jejich skutečných kulis. Od Jamese Bonda přes Johnnyho Englishe až po Vlka z Wall Street. Kde se také točil Volný pád s Michaelem Douglasem a který snímek vznikl u Trumpa?

62-63_Pics
62-63_Pics

Rok klenotů

Představujeme starobylá, zavedená a také jedno nové hřiště pro turnajovou sezonu 2023. První link u Indického oceánu se otevře jako LA RESERVE na Mauriciu v rámci Heritage Golf Clubu a bude novým dějištěm prosincového turnaje Mauritius Open ze série DP World Tour. Za designem stojí renomovaný architekt Peter Matkovich a Louis Oosthuizen, vítěz The Open 2010

46-47_Profil
46-47_Profil

Klidná síla

Když Klára Spilková vyhrála podruhé na Ladies European Tour, byl u toho v září v Irsku jako caddie její snoubenec Sean Wesley DAVIDSON. Stejně jako u nejlepšího výsledku české jedničky na LPGA. Rozvážný Američan je osminásobným klubovým mistrem na Karlštejně, má handicap +0,6, ale neučí golf, nýbrž právo v Praze, kde žije už přes patnáct let.

90-91_Salzkammergut
90-91_Salzkammergut

S příchutí soli

Oblast ve středním Rakousku zvaná Solná komora patří k nejnavštěvovanějším v zemi. Energii vyzařující příroda s nádhernými jezery a alpskými vrcholy uchvátí srdce každého: turistů, gurmánů i golfistů. V oblasti SALZKAMMERGUT, tedy Solné komory, najdete několik špičkových hřišť. Stejnojmenné nejstarší, dále rovinaté Am Mondsee a hotelové Waldhof.

Sdílet:
###message