Nové číslo 64 – LÉTO – je tady

Co vám přináší ke čtení na nejdelší dny?

1-Titulka
20-21_Donald
20-21_Donald

Luke Donald exkluzivně

Byl světovou jedničkou, vyhrál 17 profesionálních turnajů a jako první zvítězil v jedné sezoně jak na evropské, tak na americké PGA Tour. Luke DONALD (45) také stál pokaždé na vítězné straně při svých čtyřech startech v Ryder Cupu a loni se stal kapitánem Evropy pro zářijové utkání v Itálii. Měsíc předtím se poprvé ukáže na českém hřišti, a to byl také hlavní důvod našeho exkluzivního rozhovoru s Angličanem, proslulého precizní hrou i tichým vystupováním.

30-31_Tema
30-31_Tema

Co se stalo?

Podivuhodný příběh smíření nepřátel a vzniku monopolu. Zpráva o spojení PGA Tour s LIV Golf vyvolala v golfovém světě poprask. Co vypadalo jako kanadský žertík, nasazený příznačně před Canadian Open, se ukázalo skutečností. V dosud neznámých detailech přinášíme podrobný pohled na nepředstavitelný vývoji událostí, které oznámením aliance zdaleka nekončí.

38-39_Novy_Zeland
38-39_Novy_Zeland

Nový Zéland s dotykem oceánu

Když už se dostanete na druhý konec světa, jaký pro nás představuje NOVÝ ZÉLAND, je jedno, pokud ke konečnému cíli zbývá ještě hodina a půl jízdy autem, nebo pětadvacet minut letu vrtulníkem. Tak daleko na sever od hlavního města Aucklandu leží dva nové čisté linksy prvotřídních autorů i parametrů.

76-77_Baseball
76-77_Baseball

Boj se slicem a lámáním holí

Na letošním World Baseball Classic v Japonsku ohromila česká reprezentace, která při historickém startu mezi elitou nebyla daleko od postupu do čtvrtfinále. Čeští amatéři si museli vzít v zaměstnáních dovolenou, a tak proti hvězdám světového baseballu nastoupili zahradník, neurolog, hasič nebo právě auditor Filip SMOLA. Vnitřní polař, skvělý pálkař a také golfista. Zde je rozhovor.

54-55_Finca
54-55_Finca

Solheim Cup na haciendě

První španělské hřiště, které bude v září hostit Solheim Cup, to je Finca Cortesín. Luxusní místo v srdci Andalusie se chystá na utkání dámských týmů Evropy a USA, které tu najdou jak prvotřídní design, tak komfort se vším všudy.

Finca Cortesín v sobě spojuje historický nádech místa, které bylo v 19. století cukrovou plantáží, s moderním vzhledem jednoho z nejvyhledávanějších míst na jihu Španělska. Představujeme špičkový resort s mistrovským hřištěm.

66-67_Argentina
66-67_Argentina

Vášnivá Argentina

Země mistrů světa není jen fotbalová, i když jedenáct mužů s velkým míčem definuje její současnost. „Jsme zemí vášnivou, optimistickou a jdeme s věcmi až na dřeň. My, Argentinci, vždycky najdeme řešení pro cokoli,“ píše Mathias Torge, autor webu Handicap 54, a představuje svou vlast s patřičnými znalostmi.

Zasílání magazínu ZDARMA

Sdílet:
###message