Nejen Kokšíňáci zpozorněte

V Hořehledech je z čeho vybírat. Zmrzlíci v uplynulém týdnu sebou přinesli vytoužený déšť a to v takovém množství, že sotva stíhají stříhat bleskurychle rostoucí trávu.

newsletter-top

Zmrzlíci v uplynulém týdnu sebou přinesli vytoužený déšť a to v takovém množství, že sotva stíháme stříhat bleskurychle rostoucí trávu. Greeny lepí a přesto peláší a rough zhoustnul tak, že můj virový plnovous je proti tomu jak Kojakova pleš. V následujících dnech má vládnout ideální golfové počasí, doporučuji ho využít!

Od soboty 16. května máme otevřenu i zahrádku restaurace Pod Kokšínem, takže vám moc rádi po hře zaplníme hladové břicho nebo připravíme jídlo do krabiček k odvozu domů. A na naší recepci si můžete nově nechat připravit lahodné smoothiez mraženého ovoce (jahody, lesní plody), banánů a kokosového mléka!

Rovněž jsme dokončili rekonstrukci zázemí pro umytí golfových holí a kol, nová úschovna s kapacitou 100 kol je vybavena i možností dobít elektrokolo či golfový vozík. To vše samozřejmě zcela zdarma!

Kokšínská tour 2020


Prezidentský pohár (31.5.) je již zcela plný, takže evidujeme seznam náhradníků. Speciálním partnerem turnaje bude Nutriadapt Rokycany Weight management clinic. V rámci startovného dostanete voucher na návštěvu, při které vás seznámí s účinnou cestou k vysněné hmotnosti. Představí vám nejpokročilejší výživový systém zaměřený na řízení hmotnosti člověka. Na základě biochemického screeningu tento systém přináší nejlepší cestu k vysněné hmotnosti pomocí výživového plánu, který zohledňuje individuální potřeby jako jsou chuťové preference, věk, pohlaví, možnosti stravování, pohyb a další.

Vzhledem k velkému zájmu o turnaje doporučujeme neodkládat přihlášení na 2. major sezóny, Hořehledskou myš, kterou budeme hrát 14. června.

Reciprocity


Opakování je matka moudrosti a připomínáme tak luxusní slevy, které máte jakožto členové Golf Clubu Hořehledy po celé republice v letošním roce. Kompletní přehled naleznete zde, mezi ty nejzajímavější patří:

  • Golf Hluboká - 100% sleva v pondělí 8:00 - 12:00 (je potřeba volat na recepci)
  • Golf Písek - 100% sleva celou středu
  • Golf Alfrédov - 100% sleva ve středu 9:00 - 11:00
  • Golf Bechyně - 100% sleva celou sobotu
    Ukažte našim partnerům pověstnou hořehledskou náturu a dejte si u nich jako poděkování za hru něco dobrého k snědku či k pití!

Pilsner Urquell HI Tour


Rozjeli jsme to ve velkém stylu, takže doufám, že to vydrží. Hrajeme každé úterý (a od 19. června i v pátek) a vítěz dostane hru na rok 2021 zcela zdarma!

Jamkovka 2020
První souboje jsou už za námi a většina favoritů zatím potvrzuje své postupy. Aktuálního pavouka dvojic včetně odehraných výsledků najdete zde.
Nové pobytové balíčky
Od 25. května otvírá své brány hotel Pod Kokšínem a rádi bychom vám i vašim rodinám nabídli nové pobytové balíčky a to jak pro zkušené golfisty, tak i zájemce golfem zcela nepolíbené, turisty, cyklisty,...Nabídka je skutečně široká a nezapomeňte, že členové klubu mají na veškeré ubytování 10% slevu!

Kokšíňáci 2020
Nový termín zahájení tréninků jste určitě už zaznamenali, ale pro jistotu ho ještě zopakujeme plakátem. Jakýkoli zájemce se může hlásit na našich webových stránkách!

Sdílet:
###message