Nabité zimní číslo je tady

Na přelom sezon a roků je tu nové číslo 46. Co přináší na 146 stránkách?

46

Na přelom sezon a roků je tu nové číslo 46. Co si přečtete na 146 stranách?

Review
Review

Účty roku 2018

Nevšední momenty a události z uplynulé sezony. Co se stalo na profesionálních tour, jaké byly golfové rekordy a jaké nastaly úlety, co se přihodilo zvláštního a co by vám nemělo uniknout. Kompletní přehled roku právě zde.

Tema
Tema

Páni prezidenti

Bývaly časy, kdy se na české golfové mapě našlo jen několik klubů, ale dnes je jich více než 180, což znamená i stejný počet prezidentů. Kdo jsou, jak žijí a hrají? Jedenácti prezidentům jsme položili jedenáct otázek.

Valencie
Valencie

Viva Valencia

Cestující golfista dokáže být barbar, jemuž ke spokojenosti stačí hotel a hřiště, avšak někde odolat nemůže. Španělská Valencie dávno uhranula, i bez golfu, také Ernesta Hemingwaye. Stejně jako u výběru tapas ale musíte při množství staveb, restaurací, pláží i hřišť zvolit kompromis. Nebo se sem raději stále vracet.

Spilkova
Spilkova

Americká abeceda

Klára Spilková, po osmi letech na Ladies European Tour, se jako první hráčka s českým pasem kvalifikovala na LPGA. Před svou klíčovou sezonou 2019 se rozpovídala o americkém snu a dosavadních amerických zážitcích od A do Z.

Svycarsko
Svycarsko

Švýcarské nebe

Nejen z okolních třítisícovek, ale také ze hry pod nimi se ve Švýcarsku snadno zatočí hlava. V záři mondénní dvojhvězdy, kterou tvoří Davos a Klosters, jiná alpská místa jaksi blednou. Golf je přitom jen jedním z mnoha chodů luxusního výletního menu.

Harrington
Harrington

Rozhovor: Padraig Harrington

Jeden z nejúspěšnějších evropských golfistů historie je také jedním z nejméně doceněných. Ir Pádraig HARRINGTON (47) vyhrál tři turnaje kategorie major, 31 trofejí po světě a byl přes tři sta týdnů v první desítce světového žebříčku. S budoucím kapitánem Evropy v Ryder Cupu, který jako hráč získal čtyřikrát, jsme mluvili během české zastávky European Tour.

Sdílet:
###message