Nabité akce na Kaskádě

Nabité akce na Kaskádě - 1+1 zdarma, 2.turnaj Kids Golf Tour Kaskáda aj.

Bez názvu

Akce 1+1 zdarma

Od soboty 9. června jsme pro Vás připravili zajímavou letní akci v našem PRO shopu: pokud si zakoupíte jeden kus oblečení za plnou cenu, další kus oblečení máte zcela zdarma. Akce se týká pouze označeného zboží a je časově limitovaná, proto neváhejte a stavte se do našeho PRO Shopu na Kaskádě.

 

Letní příměstský a pobytový tábor na Kaskádě

Káskáda Golf Academy připravila golfové kempy, které jsou určeny pro děti od 4 let a to jak pro začátečníky, tak pokročilé mladé golfisty.

Konají se v červenci a v srpnu přímo na Kaskádě. Zájemce o golf povedou profesionální trenéři, kteří je během čtyř nebo pěti dnů naučí základy této hry, případně jejich dovednosti zdokonalí. V ceně kempu je zahrnuto celodenní stravování a také půjčení golfového vybavení, pokud děti nemají vlastní.
Vzhledem k velkému zájmu doporučujeme, aby rodiče své děti přihlásili co nejdříve.
Přihlašovat se můžete na tomas.kroupa@golfbrno.cz, tel.: 541 511 704, 734 418 880.

2. turnaj série Kids Golf Tour Kaskáda

Již tuto neděli 10. června se můžou ti nejmenší golfisté zúčastnit druhého turnaje ze seriálu Kids Golf Tour Kaskáda presented by UAX!
Opět budeme soutěžit o krásné poháry, věcné ceny a důležité body do celkového hodnocení túry.
Registrovat své ratolesti do turnaje můžete na petr.vavru@golfbrno.cz.

 

Nové dětské hřiště

V současné době probíhá na Kaskádě výstavba nového dětského hřiště od firmy Bonita Group Service s.r.o. na Těšit se můžete na komplex herních prvků, které zahrnují lanovou pyramidu, houpačky se skluzavkou, prolézací tunel, pískoviště a posezení.

Sdílet:
###message