Mezinárodně oceňovaný JetBook

Mezinárodně oceňovaný JetBook vyšel ve třetím, rozšířeném vydání.

ACH 145_Airbus Helicopters_photo by Camille MOIRENC_EXPH-1754-69_A4

Unikátní a komplexní JetBook nesmí chybět v knihovně žádného fanouška letectví ani potenciálního majitele letadla.

JetBook vyšel ve třetím, aktualizovaném a rozšířeném vydání. Jedná se o komplexního průvodce světem obchodních letadel a helikoptér, který na trhu nemá obdoby. Na 280 stránkách přináší kompletní specifikace a detaily více než 50 nejnovějších business jetů a přes 25 helikoptér, které jsou bohatě doplněny ilustrativními velkoformátovými fotografiemi kabin a letadel přímo za letu. Je navržený tak, aby byl užitečným pomocníkem při výběru letadla a zároveň kompletním průvodcem každého leteckého profesionála.

„Nová rozšířená edice JetBooku přináší o tolik nových informací navíc, že se jedná o nezbytnou záležitost pro každého, kdo miluje letadla, přemýšlí o tom, že by si nějaké pořídil, nebo chce zkrátka získat to nejlepší ze svého aktuálního stroje,“ říká Antónia Lukačínová, autorka JetBooku.

Nejnovější edice je zatím největší a nejkomplexnější . Přináší dechberoucí snímky, kompletní detaily a srozumitelného průvodce navrženého tak, aby se potenciální zájemce o letadlo vyznal ve velké rozmanitosti dostupných modelů. JetBook dál také podrobně poradí, jak si vybrat vhodné letadlo pro soukromé i korporátní účely, jaká forma vlastnictví je vhodná pro různé uživatele, vysvětluje problematiku rozhodování mezi již používaným a zcela novým strojem, rozebírá efektivní možnosti využívání business jetů, poradí, na co se zaměřit při designování kabiny tak, aby bylo letadlo dobře prodejné i po letech používání, jak optimalizovat využívání tryskáče a získat z něj maximum. Sérii článků dále doplňuje i téma procesu registrace letadla a výběru vhodného registru a krok za krokem popsaný postup výběru vhodného údržbového střediska pro majitele letadel. Část odborných článků uzavírají tipy na zimní či letní dobrodružství na palubách nejluxusnějších letadel, ilustrované možnostmi, které jednotlivé novodobé jety nabízejí, a to včetně příkladů cen a dob letu. Rozšířené vydání dokonce navíc obsahuje část o jachtách, aby měli zájemci k ruce pomocníka i v případě, že se rozhodnou cestovat v pohodlí a luxusně nejen v oblacích, ale i na volném moři.

„JetBook přináší vzrušující a obsáhlý pohled na jedno z nejdynamičtějších období vývoje osobních letadel v posledních letech. Tato publikace dalece přesahuje pouhého průvodce pro nákup letadla. Jedná se o komplexní pohled na každičký aspekt vlastnictví letadla. Tentokrát ještě s dalším zajímavým přídavkem: sekcí jachty,“ doplňuje Lukačínová.

JetBook odkryje zajímavé informace o strojích, které proslavili i známí majitelé a pasažéři, jako například:

Gulfstream G650: tento luxusní typ letadla, které s rychlostí 704 mil za hodinu patří k nejrychlejším letadlům na světě, si už koupili Warren Buffet, Ralph Lauren, Oprah Winfrey či zakladatel e-Bay Pierre Omidyar.

Rodinu letadel od Bombadiera proslavili i Jay Z a Beyonce, Lewis Hamilton, Novak Djokovic

Francouzský Falcon 900 od Dassault Aviation za 40 milionu dolarů využívá i Taylor Swift

Embraer Legacy 600: s tímto strojem opakovaně přiletěl do Čech a na Slovensko Dalajláma; v České republice je registrováno několik těchto strojů.

Embraer Legacy 650: nejznámějším ambasadorem je Jackie Chan, který létá v letadle pomalovaném zlatou a červenou barvou; v Čechách jsou také registrovaná letadla tohoto typu v provozu u ABS Jets

Helikoptéra EC 135 od Airbus Helicopters – helikoptéra s interiérem navrženým luxusní značkou Hermés stojí 6 milionů dolarů.

AugustaWestland AW109 Grand: helikoptéra se superluxusním interiérem od Versace a cenovkou 6,3 milionů dolarů. 


JetBook je navržený jak pro obchodníky z business aviation, tak pro letecké fanoušky, a je ideálním průvodcem po světě dnešních soukromých letadel. Představuje ty nejdokonalejší letadla i helikoptéry ve srozumitelném a uchvacujícím zpracování přímo od odborníků na slovo vzatých, kteří se v odvětví každodenně pohybují, jednotlivé stroje si osobně vyzkoušeli a mají řadu cenných zkušeností, ať už s provozem, nebo třeba pronájmem letadel. Kniha má přidělené ISBN (978-80-270-9755-5) a bude tedy možné si ji prohlédnout také v Národní knihovně ČR. Více informací naleznete  zde.

 

Sdílet:
###message