Léto 2022: Novinky ve světě hodinek

Značky Longines, Tudor i Rolex připravili pro letošní léto více než příjemné novinky.

SolarStratosxGF2

Longines představil novou ambasadorku Géraldine Fasnacht – dobrodružku s vášní k extrémním sportům. Dále na trh uvedl novou kolekci DolceVita X YVY, která se vyznačuje modely s dvojitými náramky odkazujícími na svět jezdectví.

Tudor k příležitosti 70. výročí British North Greenland Expedition uvedl model Ranger se velkými arabskými číslicemi velkoryse potaženými luminiscenčním materiálem a jedinečnými ručičkami.

Rolex na veletrhu Watches & Wonders představil nový model GMT-Master II s korunkou netradičně na levé straně a hodinky Day Date 40 v 950 platině s ledově modrým číselníkem.

SolarStratosxGF2
SolarStratosxGF2

SolarStratos a Géraldine Fasnacht

SolarStratos a Géraldine Fasnacht dosáhli světové jedničky za podpory Longines

Longines je hrdým podporovatelem Raphaëla Domjana, pilota a zakladatele SolarStratos a Géraldine Fasnacht, slavné švýcarské sportovkyně, členky rodiny Longines a společně dosahují nových odvážných výšek nad oblastí Valais. V sobotu 18. června ve Verbier tito dva pionýři provedli vzdušný exploit vyžadující obrovské dovednosti tím, že provedli první seskok wingsuit ze solárního a elektrického letadla.

Proslulá svou spolehlivostí a přesností, značka okřídlených přesýpacích hodin doprovází výzkumné mise v poslední zbývající nezmapované oblasti, čelí extrémním podmínkám, plaví se v mořích a účastní se dobývání nových vzdušných cest.

Dnes Longines zůstává věrný svému pionýrskému duchu a spojuje své síly s Raphaëlem Domjanem, mužem, který stojí za misí SolarStratos a Géraldine Fasnacht, dobrodružkou a členkou rodiny Longines, která dokončila světový wingsuit - seskok ze solárního a elektrického letadla. Tato výjimečná demonstrace posouvá limity extrémního sportovního výkonu ještě dále a propůjčuje čerstvou slávu tomuto velkolepému solárnímu dobrodružství.

Den strávený dobýváním nebe

09:03

Dvousedadlové solární letadlo vzlétá ze Sionského letiště na svou 55 minut trvající cestu. Géraldine je připravena na palubě.

09:58

V nadmořské výšce 2 787 metrů a rychlosti 75 km/h Géraldine zahajuje svůj wingsuit letem nad Val de Bagnes.

10:00

Po 2,22 minuty trvajícím letu Géraldine přistává v srdci Valais, letoviska Verbier, kde je přivítána aplausem přítomného publika.

11:05

Raphaël Domjan přijíždí do Verbier oslavit tento historický milník.

 

Longines by rád pogratuloval těmto vzdušným pionýrům k jejich historickému úspěchu.

O SolarStratos

„Na okraj vesmíru“

SolarStratos je dobrodružství zahájené skupinou SolarXplorers SA. Tato mise byla iniciována švýcarským výzkumníkem Raphaëlem Domjanem v roce 2014, s cílem dosáhnout prvního solárního stratosférického letu. Mimo své technologické inovace SolarStratos usiluje o podporu obnovitelné energie demonstrací toho, že koncepty a projekty, které se nedávno zdály nepředstavitelné, jsou nyní možné díky dnešním technologiím, jež jsou stále ve svém počátku, zejména co se týká solárního elektrického letectví. SolarStratos chce také dokázat, že s dnešními technologiemi je možné dosáhnout výkonů, které překračují potenciál fosilních paliv a letět do vysokých nadmořských výšek, kam se žádné elektrické letadlo doposud neodvážilo, a to bez dopadu na životní prostředí a bez znečištění.

O Géraldine Fasnacht

Géraldine Fasnacht je známá pod několika různými jmény a tituly: Dobrodruh roku 2021 dle francouzského magazínu Paris Match, ptačí žena, nejmladší Xtreme Verbier ženský šampion a umělkyně. Tato světově uznávaná snowboardistka ve volné jízdě, wingsuit skokanka a pilotka posouvá limity s každým letem. Je pionýrkou na sněhu i ve vzduchu a jak sama říká, žije svůj sen. V roce 2022 se stala členkou rodiny Longines, jejíž zástupci ztělesňují eleganci, pionýrského ducha a sportovní znamenitost, které ji charakterizují.

O Longines

Longines sídlí ve švýcarském Saint-Imier od roku 1832. Jeho hodinářská odbornost odráží silnou oddanost tradici, eleganci a výkonu. S mnoha lety zkušeností jako časoměřič světových šampionátů ve sportu a jako partner mezinárodních sportovních federací, Longines v průběhu let vytvořil pevné a trvající spojení se světem sportu. Známý pro eleganci svých hodinek, Longines je členem skupiny Swatch, světového lídra ve výrobě hodinek. S okřídlenými přesýpacími hodinami jako svým emblémem, značka má prodejní místa ve více než 150 zemích.

rolex Oyster P GMT-Master II
rolex Oyster P GMT-Master II

ROLEX Oyster Perpetual GMT-Master II

GMT-Master byly stvořeny pro dobrodružství ve vzduchu. Nyní oblíbené hodinky pro cestovatele spojují lidi mimo časová pásma.

Rolex odhaluje novou, nečekanou verzi Oyster Perpetual GMT-Master II. U těchto hodinek jsou korunka a její ochrana umístěny na levé straně pouzdra hodinek. To vyžadovalo změnu procesu testování přesnosti u některých závěrečných kontrol prováděných v rámci certifikace Superlative Chronometer. Datumová clona a čočka Cyclops se také posunuly a objevily se na 9. hodině.

Tyto hodinky jsou vyrobeny z oceli Oystersteel, opatřeny náramkem Oyster a mají dvoubarevnou lunetu Cerachrom s vložkou z černozelené keramiky – barevné kombinace, která u tohoto modelu dosud nebyla spatřena. Tyto originální hodinky podtrhují pohotovost GMT-Master II k objevování a nové interpretaci.

Nová verze GMT-Master II je vybavena kalibrem 3285, strojkem na špici hodinářské technologie, který umožňuje zobrazovat hodiny, minuty, sekundy, datum a také další časové pásmo ve 24hodinovém formátu.

Stejně jako všechny hodinky Rolex nesou Oyster Perpetual GMT-Master II certifikaci Superlative Chronometer, která zaručuje vynikající výkon na zápěstí.

JEDEN NÁSTROJ, NĚKOLIK ČASOVÝCH PÁSEM

Hodinky GMT-Master byly navrženy jako navigační pomůcka pro profesionály, kteří křižují zeměkouli, ale postupem času se staly oblíbenými hodinkami cestovatelů. Mají jedinečný a okamžitě rozpoznatelný design díky své obousměrně otočné lunetě a 24hodinové keramické vložce, která je k dispozici v různých dvoubarevných kombinacích – spodní polovina symbolizuje denní čas a horní signalizuje noční hodiny – stejně jako jednobarevné verze. GMT-Master, skutečné „nástrojové hodinky“, se neustále vyvíjely, aby nabídly progresivní technický výkon. V roce 1982 Rolex odhalil GMT-Master II se strojkem, který umožnil nastavení hodinové ručky nezávisle na ostatních ručkách.

S tradiční hodinovou, minutovou a vteřinovou ručkou, 24hodinovou ručkou zakončenou trojúhelníkem a obousměrně otočnou lunetou s vložkou Cerachrom může GMT-Master II zobrazovat čas ve dvou časových pásmech současně: buď místní čas a referenční čas nebo místní čas a čas alternativního časového pásma. Datum je synchronizováno s místním časem.

KERAMIKA VYSPĚLÉ TECHNOLOGIE

Rolex hrál průkopnickou roli ve vývoji speciální keramiky pro vytváření monoblokových lunet a jejich vložek. Nejen, že jsou tyto materiály odolné proti poškrábání, ale jejich barvy mají také vzácnou intenzitu a jsou odolné vůči vlivům prostředí. Navíc je high-tech keramika díky svému chemickému složení inertní a nekoroduje. Rolex vyvinul své exkluzivní odborné znalosti a inovativní výrobní metody, které zaručují jeho úplnou nezávislost při výrobě těchto keramických komponentů.

U nové verze GMT-Master II je obousměrně otočná luneta osazena dvoubarevnou, 24hodinovou vložkou Cerachrom v černozelené keramice. Lisované, zapuštěné dílky a číslice jsou potaženy platinou pomocí PVD. Lunetou lze také snadno otáčet díky vroubkované hraně, která poskytuje vynikající úchop.

POUZDRO OYSTER, SYMBOL VODOTĚSNOSTI

Vzor robustnosti a spolehlivosti, 40mm pouzdro Oyster nového GMT-Master II je zaručeně vodotěsné do hloubky 100 metrů. Jeho střední pouzdro je vyrobeno z pevného bloku ocele Oystersteel, slitiny obzvláště odolné vůči korozi. Zadní strana pouzdra s jemným rýhováním je hermeticky připevněna speciálním nástrojem, který umožňuje přístup ke strojku pouze hodinářům Rolexu. Natahovací korunka Triplock, vybavená trojitým systémem vodotěsnosti a chráněná integrovanou ochranou korunky, je bezpečně přišroubována k pouzdru. Sklíčko, které je osazeno čočkou Cyclops pro snadné čtení data, je vyrobeno ze safíru odolného proti poškrábání a má antireflexní úpravu. Vodotěsné pouzdro Oyster poskytuje optimální ochranu strojku.

Kalibr 3285

Nová verze GMT-Master II je vybavena kalibrem 3285, strojkem zcela vyvinutým a vyrobeným společností Rolex, který byl uveden na trh v roce 2018 a představen na modelu ve stejném roce. Tento samonatahovací mechanický strojek, který stojí v čele hodinářské technologie, vedl k podání několika patentů a nabízí vynikající výkon, pokud jde o přesnost, rezervu chodu, odolnost proti nárazům a magnetickým polím, pohodlí a spolehlivost.

Kalibr 3285 obsahuje patentovaný krokový mechanismus Chronergy, který kombinuje vysokou energetickou účinnost s velkou spolehlivostí. Vyroben z niklu a fosforu, je také necitlivý vůči magnetickým polím. Strojek je osazen Rolexem vyrobeným, optimalizovaným modrým vláskem Parachrom z paramagnetické slitiny, který zajišťuje pravidelnost kalibru v jakékoli poloze. Oscilátor je namontován na patentovaných, vysoce výkonných tlumičích Paraflex navržených společností Rolex, které zvyšují odolnost pohybu proti nárazům.

Kalibr 3285 je vybaven samonatahovacím modulem přes rotor Perpetual. Díky své architektuře a vynikající účinnosti krokového mechanismu se rezerva chodu kalibru 3285 prodlužuje přibližně na 70 hodin.

NÁRAMEK OYSTER A BEZPEČNOSTNÍ SPONA OYSTERLOCK

Nová verze GMT-Master II je vybavena náramkem Oyster. Tento tříčlánkový náramek, vyvinutý na konci 30. let 20. století, zůstává nejuniverzálnějším náramkem v kolekci Oyster Perpetual a je známý svou robustností.

Náramek Oyster na této nové verzi je vybaven patentovanou překlápěcí bezpečnostní sponou Oysterlock navrženou společností Rolex, která zabraňuje náhodnému rozevření. Je také vybaven prodlužovacím systémem Easylink, vyvinutým značkou, který umožňuje nositeli snadno upravit délku náramku přibližně o 5 mm. Systém skrytého uchycení navíc zajišťuje bezproblémovou vizuální kontinuitu mezi náramkem a pouzdrem.

Certifikace Superlative Chronometer

Stejně jako všechny hodinky Rolex mají také Oyster Perpetual GMT-Master II certifikaci Superlative Chronometer redefinovanou společností Rolex v roce 2015. Toto označení svědčí o tom, že každé hodinky opouštějící dílny značky úspěšně prošly řadou testů, které Rolex provedl ve vlastních laboratořích podle svých vlastních kritérií na základě oficiální certifikace strojků oficiálním švýcarským institutem pro testování chronometrů (COSC). Interní certifikační testy se vztahují na plně sestavené hodinky po usazení strojku, což zaručuje vynikající výkon na zápěstí, pokud jde o přesnost, rezervu chodu, vodotěsnost a samonátah. Přesnost chronometru Rolex Superlative Chronometer je řádově −2/+2 sekundy za den – odchylka tolerovaná značkou u sestavených hodinek je výrazně menší než odchylka akceptovaná COSC pro oficiální certifikaci samotných strojků.

Status Superlative Chronometer symbolizuje zelená pečeť, která je dodávána s každým hodinkami Rolex a je spojena s mezinárodní pětiletou zárukou. 

Rolex Oyster PDD40
Rolex Oyster PDD40

ROLEX Oyster-Perpetual Day-Date 40

Day-Date vždy ztělesňovaly prestiž a inovaci. Vyrábí se výhradně z drahých kovů a jednalo se o první náramkové hodinky, které kromě data uváděly také den v týdnu.

Rolex poprvé představuje Oyster Perpetual Day-Date 40 v 950 platině – snadno rozpoznatelné díky ledově modrému číselníku – s vroubkovanou lunetou. Tento výrazný prvek, který je základním kamenem estetického dědictví Rolex, se nachází pouze na některých modelech Classic v kolekci Oyster Perpetual. Day-Date byl dosud vyroben pouze z 18karátového zlata, nyní existuje v nejprestižnějším dostupném kovu.

Platina, materiál s výjimečnou svítivostí a podmanivým bílým leskem, je náročná na zpracování, zejména při provádění povrchových úprav. Rolex proto přišel s inovativním novým výrobním procesem pro vytvoření vroubkované lunety z 950 platiny. Výroba vroubků s dokonalým tvarem a třpytivými povrchy byla technickým počinem, který značka dokázala realizovat díky své vynikající odbornosti.

Nová verze Day-Date 40 je vybavena kalibrem 3255, strojkem na špici hodinářské technologie, který umožňuje zobrazovat hodiny, minuty, sekundy, dny v týdnu a datum.

Stejně jako všechny hodinky Rolex, také Oyster Perpetual Day-Date 40 nesou certifikaci Superlative Chronometer, která zaručuje vynikající výkon na zápěstí.

EXKLUZIVITA PODLE ROLEXU

Při svém uvedení na trh v roce 1956 byly Day-Date významnou inovací: šlo o první náramkové hodinky s kalendářem, které kromě data ukazovaly den v týdnu v plném rozsahu v obloukovém okénku na 12. hodině na číselníku – na tehdejší dobu technický výkon. Den v týdnu je k dispozici ve 26 jazycích. Hodinky v řadě Day-Date jsou vyrobeny pouze z drahých kovů – 18karátového žlutého, bílého, růžového Everose zlata nebo 950 platiny.

Day-Date, které nosí mnoho světových politických osobností, režisérů a vizionářů, jsou okamžitě rozpoznatelné zejména díky svému emblematickému náramku President, jehož sugestivní jméno, spolu s významnými osobnostmi, které jej nosily, zajistilo, že se Day-Date staly známé jako „prezidentské hodinky“.


POUZDRO OYSTER, SYMBOL VODOTĚSNOSTI

Vzor robustnosti a elegance, 40mm pouzdro Oyster nových Day-Date 40 zaručuje vodotěsnost do hloubky až 100 metrů. Jeho střední pouzdro je vyrobeno z pevného bloku 950 platiny. Zadní strana pouzdra s jemným rýhováním je hermeticky uzavřena speciálním nástrojem, který umožňuje přístup ke strojku pouze hodinářům Rolexu. Natahovací korunka Twinlock, vybavená dvojitým systémem vodotěsnosti, je bezpečně přišroubována k pouzdru. Sklíčko, které je opatřeno čočkou Cyclops na 3. hodině pro snadné čtení data, je vyrobeno ze safíru odolného proti poškrábání má antireflexní vrstvu. Vodotěsné pouzdro Oyster poskytuje optimální ochranu strojku.

KALIBR 3255

Nová verze Day-Date 40 je vybavena kalibrem 3255, strojkem zcela vyvinutým a vyrobeným společností Rolex, který byl na modelu odhalen v roce 2015. Tento samonatahovací mechanický strojek vedl v popředí hodinářské technologie k podání několik patentů a nabízí vynikající výkon, pokud jde o přesnost, rezervu chodu, odolnost proti nárazům a magnetickým polím, pohodlí a spolehlivost.

Kalibr 3255 obsahuje patentovaný únikový mechanismus Chronergy, který kombinuje vysokou energetickou výkonnost s velkou spolehlivostí. Vyrobený z niklu a fosforu, je také necitlivý vůči magnetickým polím. Strojek je vybaven optimalizovaným modrým vláskem Parachrom z paramagnetické slitiny vyrobeným Rolexem a zajišťuje pravidelnost kalibru v jakékoli poloze. Oscilátor je namontován na patentovaných, vysoce výkonných tlumičích Paraflex navržených Rolexem, které zvyšují odolnost strojku proti nárazům.

Kalibr 3255 je vybaven samonatahovacím modulem přes rotor Perpetual. Díky své architektuře a vynikající výkonnosti únikového mechanismu se rezerva chodu kalibru 3255 prodlužuje na přibližně 70 hodin.


NÁRAMEK PRESIDENT

Nová verze Day-Date 40 je vybavena náramkem President. Třídílný náramek President byl vytvořený speciálně pro uvedení prestižního Oyster Perpetual Day-Date v roce 1956.  Vyrobený pouze z 18karátového zlata nebo 950 platiny, je stále vyhrazen exkluzivně pro Day-Date a verze Datejust z drahých kovů.

Prezidentský náramek na této nové verzi obsahuje elegantní, skrytou korunkovou sponu a keramické vložky uvnitř článků, které zvyšují jeho flexibilitu a dlouhověkost. Systém skrytého uchycení navíc zajišťuje bezproblémovou vizuální kontinuitu mezi náramkem a pouzdrem.

CERTIFIKACE SUPERLATIVE CHRONOMETER

Stejně jako všechny hodinky Rolex mají také Oyster Perpetual Day-Date 40 certifikaci Superlative Chronometer, redefinovanou Rolexem v roce 2015. Toto označení svědčí o tom, že každé hodinky opouštějící dílny Rolexu úspěšně prošly sérií testů provedených Rolexem ve svých laboratořích podle svých vlastních kritérií na základě oficiální certifikace strojků oficiálním švýcarským institutem pro testování chronometrů (COSC). Interní certifikační testy se vztahují na plně sestavené hodinky po usazení strojku, což zaručuje vynikající výkon na zápěstí, pokud jde o přesnost, rezervu chodu, vodotěsnost a samonátah. Přesnost chronometru Rolex Superlative Chronometer je řádově −2/+2 sekundy za den – odchylka tolerovaná značkou u sestavených hodinek je výrazně menší než odchylka akceptovaná COSC pro oficiální certifikaci samotných strojků.

Status Superlative Chronometer symbolizuje zelená pečeť, která je dodávána s každými hodinkami Rolex a je spojena s mezinárodní pětiletou zárukou.

Longines Dolcevita X yvy
Longines Dolcevita X yvy

LONGINES DOLCEVITA X YVY

LONGINES DOLCEVITA X YVY – aneb když kožený řemínek předefinuje hodinky.

Značka okřídlených přesýpacích hodin uvádí na trh novou řadu LONGINES DOLCEVITA X YVY. Švýcarská návrhářka Yvonne Reichmuth dala slavným obdélníkovým hodinkám s propracovanými koženými řemínky novou identitu. S odkazem na jezdecký svět, který je pro LONGINES tak blízký, jejich design evokuje uzdy a postroje.

Tak jak léto vyzývá nositele hodinek k tomu, aby obnažili svá předloktí a odhalili hodinky, které je zdobí, značka okřídlených přesýpacích hodin odhaluje svou novou řadu modelů Longines DolceVita X YVY. Hodinářská značka zde sladila své hodinky s jemnými dvojitými koženými náramky ve třech odstínech: béžovém, hnědém a černém s nýty. Design těchto modelů byl svěřen společnosti YVY, která sídlí v Curychu, výrobcům sofistikovaných rockových doplňků populárních mezi mezinárodními hvězdami a klientelou, která vyhledává exkluzivitu.

Společné hodnoty

Doplňkové světy Longines a YVY se spolu střetly v téměř instinktivní spolupráci. Vyrobené z kůže, náramky modelů Longines DolceVita X YVY jsou zdobeny a posíleny kovovými detaily. Jejich zpracování je dokonalé a jejich prvky odkazují na svět jezdectví, jež Longines tolik miluje.

„Chtěli jsme vyvinout nový společný přístup ke světu koní a jejich uzdám,“ vysvětluje Yvonne Reichmuth, zakladatelka YVY. Pouto spojující jezdce s jeho koněm, ten základní doplněk, který pokrývá hlavu a krk koně, nám připomíná svazek, který vznikne mezi lidským zápěstím a jeho hodinkami. Designéři dodávají: „Myšlenka modulárního náramku přichází s cílem vytvořit hodinky, které mohou být nošeny skupinami s různými styly.“

Tradice oživená současností

Oděny v tomto doplňku se současným designem, mladistvá a okouzlující řada Longines DolceVita X YVY se přizpůsobuje touhám každého nositele stejně jako událostem jejich dnů díky systému vyměnitelných náramků. Nicméně mohou být nošeny samotně, a když je doplňkový náramek zkombinován s hodinkami, přemění se ve stylový objekt, který upoutá a dotkne se každé generace.

„Jsou dostupné ve dvou velikostech pouzdra, aby padly jak mužům, tak ženám.“ – Mathias Breschan, CEO značky.

Yvonne Reichmuth, YVY a Longines

Yvonne Reichmuth se narodila ve Švýcarsku roku 1986. Po absolvování módního návrhářství v Curychu roku 2008 začala svou kariéru jako návrhářka dámské módy. Silná a rostoucí vášeň pro kůži ji přivedla do Florencie, kde se zdokonalila v procesech práce s tímto ušlechtilým materiálem. Během desetiletí, které následovalo, Yvonne Reichmuth získala bohaté zkušenosti jako módní návrhářka. Poskytla designové kousky pro redakční a komerční focení, navrhovala kostýmy pro filmy a vytvořila množství jedinečných návrhů. Jako řečník Yvonne také sdílela své zkušenosti s různými školami a organizacemi. V roce 2016 založila svou vlastní společnost v centru Curychu – YVY – jako zkrácenou verzi svého křestního jména. Byla pozvána ke spolupráci na módní show v Paříži, Miláně, Pekingu, Berlíně, Kodani a Dubaji a obdržela několik vyznamenání a cen z módního světa (Swiss Textile Prize for Young Fashion Entrepreneurs, Premium Young Talent Award). Její návrhy jsou nošeny celebritami jako Billie Eilish, Cardi B, Taylor Swift, Kristen Stewart, Monica Bellucci, Kylie Jenner, Gwen Stefani a Janet Jackson, stejně jako mezi mladým a trendy publikem.

Její síla spočívá v nadčasových kolekcích, které jsou nezávislé na období a jsou často inspirované světem jezdectví, který je Longines tak blízký. Spříznění mezi dvěma společnostmi bylo zřejmé a vyústilo ve spolupráci, během níž značka okřídlených přesýpacích hodin předefinovala vzhled vybraných modelů z kolekce Longines DolceVita.

1651669443-gnraldinefasnacht1
1651669443-gnraldinefasnacht1

Nová ambasadorka Géraldine Fasnacht

Longines představil svou novou ambasadorku Géraldine Fasnacht.

Géraldine Fasnacht se řídí osobním mottem „Nechte se inspirovat přírodou“ a naučila se interagovat s přírodní krásou Země způsobem, o kterém si někteří mohou nechat jen zdát. Její mistrovství v horských vrcholech, nejstrmějších svazích, objevování nových letů z ikonických vrcholů po celém světě – to vše s elegancí a grácií – z ní dělá dynamickou dobrodružku svého druhu.

Švýcarská snowboardista ve volné jízdě, base jump skokanka, pilotka a průkopnice ve wingsuit si vybudovala kariéru a životní styl díky některým z nejobtížnějších horských výzev, z nichž mnohé vzdorují možné gravitaci.

A to vše zvládá s ženskostí a elegancí, která ji provázela od Alp až po Antarktidu. Svůj první rekord vytvořila tak, že se stala nejmladší ženskou šampionkou Xtreme Verbier a další rekord vytvořila v roce 2014, kdy se stala vůbec první pilotkou wingsuit, která vzlétla z vrcholu Matterhornu.

Skutečná průkopnice přirovnává svou vášeň spíše k umění než k extrémním sportům. Nedobývá přírodu – její vášeň se mísí s harmonií největších zemských vrcholů a údolí. Také říká, že kreslí čáry ve sněhu a vzduchu, když jede na snowboardu nebo létá ve wingsuit. Ráda létá se svým ultralehkým letadlem, aby přistála na odlehlých místech Alp a prozkoumala hory. Další síla, která se shoduje s Longines, jež je známý svými nádhernými dámskými hodinkami s rafinovanými liniemi odrážející ženskost a sílu.

Géraldine Fasnacht přináší nový vítr do světa Longines a zároveň sdílí hodnoty značky – vášeň, preciznost a silné švýcarské kořeny.

Sdílet:
###message