Letní vydání na prázdniny

Jubilejní 60. vydání Golf Vacations přichází za vámi s tím nejlepším čtením o golfu na léto.

1-60
24-25_Island
24-25_Island

Gejzíry, sopky a věčné slunce

Nenajde se mnoho exotičtějších destinací, které můžete navštívit, aniž byste museli opustit Evropu. Cesta přitom vede na sever Atlantiku. Se svými termálními prameny, horkými gejzíry a sopečnou historií i současností je ISLAND místem pro zvláštní dobrodružství na jedinečně zasazených hřištích.

38-39_Brun
38-39_Brun

Nový začátek v Praze

Už začátek scénáře zní zajímavě: Na americké univerzitě se seznámí francouzský golfista se slovenskou tenistkou a posléze se spolu přestěhují do Prahy. Zápletka? Golfistou je Julien BRUN, hráč evropské DP World Tour a majitel tří titulů z Challenge Tour. Se snoubenkou bydlí u Waltrovky, je členem na Albatrossu a v srpnu ho tam čeká první, vpravdě domácí Czech Masters.

54-55_Dasa
54-55_Dasa

Schovka v Kalifornii

Takřka v utajení studovala a hrála česká amatérka po čtyři roky na americkém západě. Brňanka Dagmar URBÁNKOVÁ si vybrala Kalifornii jako své srdeční místo, zároveň stranou pozornosti. Té však díky úspěchům už teď neujde. Pokračovat ve studiu a hře totiž bude v elitní univerzitní divizi v Chicagu.

64-65_Viet
64-65_Viet

Síla jménem Viet Golf Club

V proslulé vietnamské tržnici Sapa na pražské Libuši se dá najít všelicos, ale golfová klubovna? Jistě! Prostor kavárny v prvním patře nenápadného domu patří VIET GOLF CLUBU. Má tu své sídlo i s rychle se rozšiřující sbírkou trofejí. Vietnamský golf v Česku vyrostl a vznik samostatného klubu byl přirozený.

82-83_Scott
82-83_Scott

Hledám náročná místa

Je sice druhou sezonu hlavním koučem české reprezentace, ale na žádném zdejším hřišti si Harry SCOTT až do letošního léta nezahrál. „Jen tu a tam pár ran na drivingu,“ vysvětluje svou zaneprázdněnost Angličan, kterého můžete potkat v minicooperu à la Mr. Bean. I s volantem vpravo.

72-73_Gastein
72-73_Gastein

Terapie přírodou

Když se řekne BAD GASTEIN, co vás napadne jako první? Hory, nebo lázně? Nejspíš to nebude golf. A přitom se zde nachází jedno z nejstarších rakouských hřišť. Přinášíme reportáž a také tip na skvěle strávené dny u sousedů.

Sdílet:
###message