Lekce jógy, Crosscountry, Lampionový průvod po hřišti

V Hořehledech připravili krásné akce na listopad a začíná se již v úterý 2.11. a to lekcí jógy pro začátečníky.

Snímek obrazovky 2021-10-06 v 11.06.40

Novinky z Hořehled. Letošní golfová sezóna je z velké části za námi, zbývají nám dva golfové turnaje, dvě společenské akce a jedna jógová novinka.

Hřiště se pomalu připravuje na zimní spánek, nahlédněte prosím do aktuálních pravidel provozu. Od dnešního dne je možné hrát na hřišti pouze přes Samoodbavení, na drivingu trénovat pouze z rohožek (přihrávky i cvičná jamka jsou uzavřeny), rovněž některá odpaliště budou posunuta z důvodu jejich plánované jarní rekonstrukce. Instalaci automatické závlahy jsme už provedli na 6. a 2. odpališti.

Lekce jógy pro začátečníky 

už od 2.11. probíhají v naší krásné nové jógovně lekce pro nováčky. Každé úterý 19:00 - 20:00, navíc první lekce zcela zdarma! Zájemci nechť se nám ozvou na email: hkopcakova‌‌M‌‌golf-horehledy.cz.

Crosscountry 

hrajeme už tuto sobotu 6. listopadu (snad nám to počasí umožní). Mapku najdete v úvodu a hlásit se můžete zde (v příloze turnaje najdete i scorekartu se přesnými specifikacemi jamek). Věnujte prosím pozornost podmínkám účasti platným od 1.11.21 v příloze turnaje.

Lampionový průvod po golfovém hřišti (13.11.) 

Občas v tom pracovním shonu zapomínám na to, co je důležité. Proto jsme si před 2 roky s manželkou Helenkou a kamarády Štěpánkou a Liborem a všemi našimi dětmi řekli, že by bylo hezké udělat také nějakou sousedsky přátelskou akci, kde se na chvilku zastavíme a užijeme si společný čas. A volba padla na Lampionový průvod.Proto bych vás všechny moc rád pozval 13.11.2021 nejen na jedinečnou procházku ztemnělým golfovým hřištěm osvíceným svíčkami, pochodněmi, lucernami a lampiony, ale i na sousedské posezení a poklábosení, které v minulých měsících bylo spíš výjimečné. Pro děti máme úkoly a odměny, pro dospělé svařák, buřty a nějaké to zobání. Rozhodnete-li se své spoluobčany potěšit nějakým vlastním domácím pohoštěním, fantazii se meze nekladou.

UnderPar Texas čtveřic 

(17.11.) je zcela nový formát, který uzavře letošní turnajovou sezónu. Turnaj je zcela obsazen, ale věříte-li ve štěstí náhradníků, můžete napsat Pepovi Majerovi z Pošumavské golfové ligy. Věnujte prosím pozornost podmínkám účasti platným od 1.11.21 v příloze turnaje.

Novoroční odpal

protože je plánovaná dovolená zatím nejistá, nechci vás zvát na konkrétní datum. Ale určitě se s vámi chci na přelomu roku setkat a opět v rámci drobné minisoutěže v odpalu z terasy našeho domu na 7.green. Budu vás s dostatečným předstihem informovat!

zdroj: Golf Hořehledy

Sdílet:
###message