Lázeňské město Poděbrady láká na dovolenou s golfem

Už skoro 60 let můžeme říkat, že nejen na srdce, ale i na golf jsou Poděbrady. Jeden z nejstarších golfových resortů u nás si na letošní rok připravil pobytové balíčky s neomezeným golfem.

Poděbrady

Pro svou dovolenou v Poděbradech si můžete vybrat ze dvou nejlepších hotelů, které se nachází v samém lázeňském centru. 

Butikový hotel Mamma’s najdete u lázeňského parku ve velmi vkusně rekonstruovaném prvorepublikovém domě. Po hře si můžete užít saunu nebo masáž a večer vám doporučujeme strávit v místní restauraci Cuccina jídlo&víno, jejíž návštěva pro vás bude nezapomenutelným zážitkem!

 Nedaleko, tedy také na lázeňské kolonádě, najdete Spa Hotel Felicitas. Jde o nejmodernější hotel v Poděbradech, který vyniká především vlastním lázeňským provozem. Relaxovat můžete v několika saunách, ve velkém bazénu, či při dalších lázeňských procedurách. Hotelová restaurace Fine Buffet By Lovas Vám nabídne tematické bufetové večeře.

Pro svou dovolenou můžete využít i penzion, který je součástí golfového areálu.

To vše v kombinaci s krásným poděbradským golfovým hřištěm, které je pověstné svou technickou náročností. Na druhou stranu málokde najdete tak atraktivní prostředí lužního lesa. Všechny balíčky obsahují neomezenou golfovou hru po celý pobyt a 80 míčků na driving. Budete-li chtít, můžete obohatit svůj pobyt tréninkem s jedním z místních profesionálů.

 Veškeré informace naleznete na www.golfpodebrady.cz/dovolena-na-golfu

 

 

Sdílet:
###message