KIA SPORTAGE BLACK EDITION

SKVĚLÉ AUTO NEJEN PRO SPORTOVCE

Sportage MY21 Black Edition_Double Packshot
AUTOBONDGROUP_logo
AUTOBONDGROUP_logo

 

 

 Objevte akční model BLACK EDITION se zvýhodněním až 160 tisíc a nulovým úrokem. 

AUTOBOND GROUP a.s. jako autorizovaný dealer značky Kia představuje limitovanou nabídku Black Edition. Kvalita, spolehlivost, vyspělá technologie a použité materiály podložené 7 let Kia zárukou. U naší společnosti AUTOBOND si vybere opravdu každý, od mladých řidičů, přes rodiny s dětmi či sportovci, jak profesionální, tak na amatérské úrovni. Sport je česká vášeň a AUTOBOND je mj. hrdým partnerem Baníku Ostrava a HC Vítkovice Ridera. Stejně jako biatlonoví reprezentanti podporuje AUTOBOND i Nadaci Leontinka, která pořádá nejen charitativní golfové turnaje, ale hlavně pomáhá a podporuje děti se zrakovým postižením.

Nová a odvážná, taková je Kia Sportage BLACK EDITION. Speciální edice se zvýhodněním až 160 000 Kč. Maximální komfort a špičkové materiály ve Vás zanechají nezapomenutelný dojem. Navíc výbava obsahující hlavní světlomety Full LED s automatickým přepínáním dálkových světlometů, zadní LED světlomety, elektronické vnitřní zpětné zrcátko, černé designové prvky a prémiová soustava JBL. To prostě chcete zažít. 

ROZJEĎME SE BEZ LIMITU a objevte širokou nabídku nový vozů značky Kia na autobond.cz/kia. Vozy vybírejte bezpečně online a z pohodlí vašeho domova.

Kontakt: 
AUTOBOND GROUP a.s.
E-mail: info@autobond.cz
Web: www.autobond.cz

Kia Sportage BE
Kia Sportage BE
Sdílet:
###message