Junior Golf Kemp

O víkendu 20. - 22. 7. 2018 proběhl dlouho očekávaný Junior Golf Kemp. Děti stanovaly společně s trenéry v blízkosti klubovny Golf Resortu Hluboká.

Junior Golf Kemp
P7210072
P7210072

O víkendu 20. - 22. 7. 2018 proběhl dlouho očekávaný Junior Golf Kemp, kterého se účastnilo patnáct dětiček. Děti stanovaly společně s trenéry v blízkosti klubovny Golf Resortu Hluboká. V pátek, mimo výuky golfu, také společně opékaly špekáčky a užívaly si první večer kempu. Druhý den ráno se po snídani děti odebraly na odpaliště, kde pilovaly golfovou techniku. Ve volných chvílích hrály další míčové hry.

Pro děti byla připravená také výuka anglického jazyka od zkušeného lektora, kde se malí golfisté naučili některá golfová slovíčka. Ve večerních hodinách se konala stezka odvahy, kde všechny děti prokázaly, jak jsou nebojácné a statečné. Junior Golf Kemp pokračoval i v neděli, kde se ratolesti utkaly v dalším kole Junior Golf Cupu. Děti podávaly velmi vyrovnané výkony a rozdíly mezi jednotlivými místy byly minimální. Poté si již rodiče přebírali své potomky a pomalu odjížděli k domovům.

Všem dětem i rodičům děkujeme za účast a doufáme, že se uvidíme u dalšího Junior Golf Kempu nebo Junior Golf Cupu.  

P7200043
P7200043
Sdílet:
###message