Jubilejní 50. vydání Golf Vacations je tady.

Co můžete vidět na 144 stranách?

Snímek obrazovky 2019-12-09 v 8.23.36

Jubilejní 50. vydání Golf Vacations je tady.

Co můžete číst na 144 stranách?

20-21_Padesat
20-21_Padesat

VIZE 2032

Jak bude vypadat svět golfu v letech druhé padesátky čísel Golf Vacations? Co se jistě stane, co lze očekávat a co se možná přihodí během následujících dvanácti let, než se objeví jubilejní 100. vydání? Přinášíme dvacet vizí.

42-43_Faldo
42-43_Faldo

ROZHOVOR: NICK FALDO

Nejúspěšnější evropský golfista po druhé světové válce. Vítěz tří Masters i tří The Open a světová jednička po dobu 97 týdnů. Posledních třináct let televizní komentátor. To je sir Nick Faldo (62), který hovořil exkluzivněGolf Vacations.

34-35_Maroko
34-35_Maroko

V KRÁLOVSTVÍ MAROCKÉM

 

Fascinující mozaika kultur a tradic, pouštních scenerií, hliněných pevností a domů, trhů s kořením a přepychových paláců. Takové je Maroko. Po desetiletí přitahuje umělce i cestovatele toužící po exotice a v poslední době také golfisty.

60-61_Kate
60-61_Kate

RŮŽE Z TEXASU

Málokdo stačil ještě před životní třicítkou poznat golf z tolika stran. Kateřina Růžičková vystudovala americkou střední školu i univerzitu, hrála tamní profesionální sérii a před rokem zakotvila na své alma mater v Texasu coby asistentka hlavní trenérky. To už jako vdaná paní Bruner. Seznamte se.

74-75_Islay
74-75_Islay

NEJSKVĚLEJŠÍ ISLAY

„Toto místo bylo stvořeno pro gowff!“ Tak se radoval Skot Willie Campbell, když spatřil krajinu na Islay, kde se roku 1891 otevřelo osmnáct jamek postavených podle jeho nákresů. Ostrov s jediným hřištěm a devíti palírnami je synonymem golfu a whisky. Každý rok se sem vrací i jeden český profesionál…

82-83_Samota
82-83_Samota

VLCI SAMOTÁŘI

O setkání s medvědem nebo vlkem stojí málokdo, ale jak lidé reagují na osamělého golfistu? Je to vzácný druh, nebo se naopak vyskytuje v hojné míře? Jste spíše samotáři, či musíte mít spoluhráče? To je téma jubilejního čísla.

98-99_Javorsky
98-99_Javorsky

TICHÝ KŘIK

Jeho postavy mívají rysy tragikomických outsiderů, podivínů a idealistů, ale také třeba snaživých byrokratů. V reálném životě opravdu působí nesměle až plaše, jenže jinak zdání klame. VLADIMÍR JAVORSKÝ (57) je nejen hereckou hvězdou a multiinstrumentalistou. Je také golfistou. Máme výjimečný rozhovor.

92-93_Spain
92-93_Spain

S LÁSKOU, FRANK GEHRY

Extravagantní hotel Marqués de Riscal navrhl pro stejnojmenné španělské vinařství architekt Frank Gehry, který má ve svém autorském portfoliu mj. pražský Tančící dům. Jedním z mnoha bonusů místa nedaleko Bilbaa je také blízkost hřiště Izki, jež designoval jiný velikán, Severiano Ballesteros.

TITULKA
TITULKA

Napište si o zasílání magazínu ZDARMA

Nedostáváte-li svůj výtisk, napište si o jeho zasílání zdarma! Stačí vyplnit formulář níže a už nikdy o své číslo nepřijdete.

Sdílet:
###message