Hořehledy fungují na 100%

Nejen nové pobytové balíčky nabízí v Hořehledech.

breze

 Hořehledy už fungují na 100%!

Nové pobytové balíčky


Pro většinu z vás nedává příliš smysl ubytovat se v dojezdové vzdálenosti 40 km od domova v hotelu, většinou toužíme navštívit v rámci dovolených kraje nám neznámé. Přesto bychom rádi vám i vašim rodinám nabídli nové pobytové balíčky hotelu Pod Kokšínem a to jak pro zkušené golfisty, tak i zájemce golfem zcela nepolíbené, turisty, cyklisty,...Nabídka je skutečně široká a nezapomeňte, že členové klubu mají na veškeré ubytování 10% slevu!

Podívejte se na ně zde

Pilsner Urquell HI Tour


Už i výsledky naší menší, ale o to početně komplikovnější tour, nám počítá automaticky Golferis. Hrajeme každé úterý (a od 19. června i v pátek) a vítěz dostane hru na rok 2021 zcela zdarma!

Jamkovka 2020


Většina prvních soubojů je za námi a prozatím nedošlo na žádné překvapení. V dalším kole už ale pár favoritů bude muset vypadnout. Aktuálního pavouka dvojic včetně odehraných výsledků najdete zde

Kalendář akcí


Přímo na hlavní stránce www.golf-horehledy.cz vpravo najdete odkaz na kalendář. Jsou v něm zadány veškeré akce, turnaje, omezení provozu. Než se k nám bez rezervace vydáte, ověřte si prosím, zda nemám zrovna něčím provoz areálu obsazen.

Sdílet:
###message