GV Open: Léto začalo v Pyšelích

První ze čtyř turnajů nového ročníku Golf Vacations Open Tour powered by Sauny Dyntar hostila již tradičně Loreta Pyšely. A otevřený turnaj pro čtenáře magazínu se tradičně povedl na jedničku. Přispělo k tomu skvělé hřiště s dokonalými a rychlými greeny, krásné počasí, výborná organizace a hlavně skvělé výkony téměř padesátky startujících.

GV Open Loreta
GV
GV

Hráči dostali u registrace vodu, isodrink a tyčinku (vše od partnera Nutrend) a také proslulý pyšelský sendvič. Před startem na první jamce čekaly zákusky od Momo Café a za čtrnáctým greenem také smoothies Golf Vacations. Navíc každý, kdo přišel v červeném, dostal dárek - tašku s logem GV.

Vítězem kategorie 0-21 se stal pyšelský Radek Novák, který uhrál 40 bodů, a to ještě podle svých slov napočítal spoustu zbytečných ran z oněch 91, které mu vylepšily handicap na 18,1. Místní znalost hřiště se počítá!

Kategorii 21,1-31,1 ovládl s 37 body Ivo Kulhánek, zde jako jediný zlepšující handicap, s 37 body na 25,0.

Své první birdie v životě proměnila rovněž v první vítězství v kategorii 31,1-54 Hana Michopulu, která na posledních třech jamkách nasbírala 11 stablefordových bodů - hlavně šest za ono birdie po úspěšném puttu z osmi metrů na sedmnáctce. Na zlepšení handicapu sice 35 bodů nestačilo, ale vítězný pocit převážil.

Mimochodem, tento předposlední flight byl nevídaně úspěšný: šli v něm jak vítězové dvou ze tří kategorií Hana Michopulu a Radek Novák, tak druhá v kategorii 21,1-31 Lucie Vintrová. Čtvrtý do party, David Koďousek, byl "až" jedenáctý v nejsilnější kategorii, a musel proto snést poznámky spoluhráčů na téma, zda sem vůbec patřil a zda by neměl jít hned trénovat na příští turnaj... Vzal to však s nadhledem, a slíbil účast hned příště. Další turnaje se odehrají 10. července znovu v Pyšelích, 24. července v Mladé Boleslavi a pak 21. srpna opět v Pyšelích.

Longest drive na Loretě měli stálá účastnice tour Kateřina Kohnová a Miroslav Kaplan. Nearest to pin na jamce číslo 11 zahrál Rudolf Kostka a získal voucher do restaurace Ginger a Fred v Tančícím domě. Hole-in-one na osmičce, spojenou s cenou za 100 000 korun - saunou Dyntar - netrefil nikdo, ale co není, může být. Třeba hned příště. Těšíme se na shledanou.

Sdílet:
###message